• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Nazar Değmesin isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 29 Kasım 2010 / 12:39 |

  Son 3 haftada 3 galibiyet ve 9 puan alan takımımız bulunduğu 3. grupta yukarılara tırmanmaya devam ediyor. Haftalar boyu hem takım olarak hem taraftar olarak sıkıntılı günler geçiren camiamız alınan bu galibiyetlerle üzerindeki ölü toprağını attı ve gerçek kimliğine büründü.

  Alınan galibiyetler futbolcular ve taraftarlar üzerinde kaybolan özgüvenin tekrar yerine gelmesini sağlayınca ve takım daha rahat oynamaya başlayınca play off lar için umutlar ve ümitler yeşermeye ve daha sesli dile getirilmeye başladı. Geçen haftaların suskun golcüsü Yahya’nın attığı gol sonrası sevinci üzerindeki baskıdan kurtulmasının işaretleri gibiydi. Umarız bundan böyle Yahya yine eski Yahya olur ve takımımızı galibiyetlere taşıyan gollerini sıralamaya başlar.

  Önümüzde sıralamayı oldukça yakından ilgilendiren Nazilli Belediyespor maçı var. Nazilli’nin sahası almış olduğu ceza sebebiyle kapalı ve takımımızın bunu en iyi şekilde değerlendirmesi ve bu deplasmandan galibiyetle dönmesi son haftalarına yaklaştığımız ilk yarıyı daha üstlerde bitirmemizi sağlayabilir. Takımımızında bunun bilincinde olarak elinden geleni yapacağına ve bu deplasmandan puan veya puanlarla dönerek sıralamadaki yerini en azından sağlamlaştıracağına inanıyor ve takımımıza başarılar diliyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20