• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Nazar Boncuğu isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 11 Mart 2013 / 13:46 |

  Ligde uzun zamandır gerek oynadığı oyunla, gerek son dakikaya kadar vazgeçmediği mücadelesiyle mağlubiyet yüzü görmeyen ve taraftarlarını oldukça mutlu eden bir tablo ortaya koyan takımımız bu hafta sonu kimilerine göre kolay geçeceği tahmin edilen maçta rakibine mağlup olarak hayal kırıklığı meydana getirdi.

  Geçtiğimiz hafta içerisinde mali sebeplerden dolayı sıkıntı yaşayan ve futbolcuların idmana çıkmaması gibi bir sonuçla karşı karşıya kalan takımımız bu sorunun hemen çözülmesine rağmen malesef istediği sonucu sahaya yansıtamadı. Oysaki taraftarlarımızın son antremanda yapmış oldukları ziyarette yaşadıkları izlenmim futbolcuların oldukça formda olduğu yönündeydi. Fakat gerek maçı izleyenlerin aktardıkları , gerekse sitemizde bulunan özetlerden izlediğimiz kadarıyla haftalardır süregelen görüntüsünden uzak bir takımımız vardı sahada. Her topa basan, son dakikaya kadar maçı bırakmayan futbolcular yerine bitsede gitsek havasında olan bir takım çıkmıştı sahaya. Belki rakibin sıralamadaki yeri bir rehavete sürüklemişti herkesi,belkide futbolcuların kendilerine olan fazla özgüvenlerinin bir neticesiydi bu sonuç.

  Sebebi nedir ne değildir tam olarak bilinmez fakat haftalardır bizleri sevince boğan takımımızın almış olduğu bu sonucu bir nazar boncuğu olarak görüyoruz ve görmeliyiz. Unutulmasınki 11 haftadır sahaya çıkan bu futbolcular ile puanlar kazanıldı ve play offlar telaffuz edilmeye başladı herkesçe. Arada böyle iş kazaları olmasıda gayet doğaldır. Biz inanıyoruzki takımımız bu haftaki maçtan gerekli dersleri çıkaracak ve önümüzdeki hafta oynanacak İskenderun maçı ile birlikte tekrar beklenen görüntüsüne kavuşacaktır.

  Bu hafta ligde aynı puanda olduğu rakibi ile oynayacağı maç ligin bundan sonrası için çok şeyler katacak veya çok şeyler götürecek. Kazandığımız takdirde hem aynı puandaki rakibimizle hemde diğer maç sonuçlarına göre diğer rakiplerimizlede puan olarak aramızı açacağız ve yukarıya dahada yaklaşacağız. Futbolcularımızın bunun bilincinde olarak bu maça hazırlanmalarını ve bu hafta aldıkları mağlubiyetten dolayı üzdükleri taaftarlarının gönüllerini almalarını bekliyoruz.

  Takımımızın ve futbolcularımızın her zamanki oyun ve mücadelelerini gösterdikleri takdirde karşısında durabilecek bir rakip olmadığını hepimiz biliyoruz. Önemli olan futbolcularımızında bunun bilincinde olmaları ve maçlara bu şekilde çıkmaları.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz..

  bayrampasalilar.com

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20