• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Mücadele ve Zafer isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 27 Şubat 2012 / 9:59 |

  Geçtiğimiz haftaki yazımızda bu haftaki rakibimiz olan Gebzespor2un sıralamadaki yerinin kimseyi aldatmaması gerektiğini, rakibimizin ikinci yarıda oynadığı maçlarda henüz mağlubiyet almadığını belirtmiştik. Bunun üzerine birde kendi evimizdeki sonuçlar aklımıza geldikçe zor maç olacağını ama takımımızın mücadelesini ve inancını yitirmediği sürece galibiyete yakın olduğunu söylemiştik. Nitekim dünkü maç aynen bu şekilde oldu. Takımımız son dakikaya kadar mücadelesinden ve inancından birşey kaybetmeden maça asıldı.

  Son dakikada gelmiş olsa dahi maçtan galibiyetle ayrılmak çok iyi oldu. Ki maç içerisinde çizgiyi geçmesine rağmen verilmeyen bir golün neticesinde puan kaybı yaşamış olsaydık bizim için iyi olmayacaktı. Takımımız son dakikaya kadar özellikle ikinci yarıda sağlı sollu bindirmelerle Gebze kalesini abluka altına almasına rağmen bir türlü aradığı golü bulamıyordu. Bunun üzerine hakemin bazı pozisyonlarda gerektiği şekilde kararlar vermemesi maçı riske etti diyebiliriz. Fakat buna rağmen takımın inancının eksilmemesi ve bindirmelerine devam etmesi sonucunda bulduğumuz son dakika golü bize büyük avantaj sağladı. Takımımızı bu maçtaki oyunundan ve görüntüsünden dolayı tebrik ediyoruz.

  Şimdi önümüzdeki hafta play off yolundaki rakiplerimizden Yeni Sandıklıspor ile deplasmanda karşılaşacağız. Dünkü maçtan sonra bu deplasmana 4 puan farkla gitmemiz bizim için ne kadar avantaj dahi olsa burada alacağımız bir galibiyet hem rakibimizle aramızdaki puan farkının açılmasını hemde sıralamadaki yerimizi korumamız açısından çok önemli. Ligde oynadığı son iki maçta iki galibiyetle avantajını sürdüren takımımızın ve teknik heyetimizinde bu haftaki maça bu şekilde hazırlanmaları ve maça oldukça konsantre şekilde çıkmaları gerekiyor. İnanıyoruz ki takımımız bu hafta oynadığı şekilde oynarsa ve hırsından, mücadele gücünden birşey kaybetmez ise bu maçtanda 3 puanla dönecektir. Taraftarlarımızda verilecek kota adedince ve hava,yol şartlarına göre her deplasmanda olduğu gibi bu deplasmandada yerini alacaktır.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz..

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20