• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  İnancımız Sürüyor isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 28 Şubat 2011 / 18:21 |

  Yazımıza başlamadan önce dün kötü bir gün geçiren ve yenilen gollerde bizlerle birlikte kahrolduğunu bildiğimiz ve kendisine her zaman güvendiğimiz kalecimiz Sofu’nun taraftar olarak arkasında olduğumuzu ve kendisine inandığımızı belirtmek istiyoruz. Her futbolcunun olduğu gibi kalecininde bazen şanssızlık yaşadığı zamanlar olabilir ve dün kalecimizde bu şanssızlığı yaşamıştır. Şu ana kadar bizlere ve takımına güven veren kalecimiz Sofu’nun bundan sonrada kalesinde her zamanki başarılı görünümünü sürdüreceğine inanıyoruz.

  Bu haftaya kadar aldığımız başarılı sonuçlar ve bunun neticesinde üst sıralara doğru hızlıca tırmanışa geçmek bizlerde Hatay maçı öncesi farklı bir heyecan yaşatmaktaydı. Kolay değil liderle oynayacak ve yendiğimiz takdirde aradaki puan farkını düşürecektik. Bunun neticesinde 1 hafta boyunca taraftarlarımızda maç için bir hazırlık yaşandı. Maç günü sabahı oldukça soğuk olmasına rağmen onlarca taraftarımız yeni yapılan pankartların ve bayrakların stada asılması için uykularından feragat etmiş ve stada koşmuştu.

  O soğukta saatlerce çalışmalar içersinde olan taraftarlarımız soğuktan neredeyse donan ellerine ve ayaklarına rağmen takımı için birşeyler yapmakta olmanın haklı gururunu ve sevincini yaşıyordu. Çalışmalar bitmiş ve maç saati beklenmeye başlamıştı. Maç öncesi stada gelen takımımızı coşkuyla ve meşalelerle karşılamış ve stada girmeye başlamıştık. Yine aynı sırada Hatayspor takımı ve taraftarlarıda stadımıza ulaşmıştı.

  Maç öncesi Hatayspor’lu taraftarların yanına giderek kendileriyle tanışma fırsatımız oldu. Kendilerini ağırlayarak bir ihtiyaçları olup olmadığını sorduk ve birlikte çay içerek maç saatini bekledik. Maça az bir süre kala kendileriyle vedalaşarak kendi tribünlerimize girdik.

  Maç başlamış ve taraftarlarımız yine üstlerine düşen görevi yapmaktayken beklemediğimiz anda goller yemeye başladık. Bunun üstüne hakemin kötü yönetimide eklenince tribünlerde istenmeyen olaylar çıktı. Fakat kardeşler arasında olabilecek bu gibi durumlar aramızda hemen çözülecekken emniyet güçlerinin gereksiz ve sert müdahalesi ile çığrından çıktı. Maç sırasında çıkan bu olaylar ve 3 farklı mağlubiyet herkeste bir moral bozukluğu yaşatmaya başlamıştıki ikinci yarının başlamasıyla takımımız haftalardır süregelen hüviyetine kavuştu. 49.dakikada bulduğumuz gol hem takımı hemde taraftarı ateşlemişti. Yağmur gibi ataklar gelişiyordu ve sağlı sollu yapılan bindirmeler Hatayspor’u bunaltmıştı. Bunun neticesinde bulunan gollerle maç bir anda 3-3 beraberliğe gelmişti. Fakat beraberlik sağlandıktan sonra gelişen bir kaç ataktan gol çıkmayınca karşılaşma bu sonuçla sona erdi.

  İlk yarıdaki sönük oyun karşılığında ikinci yarı oynanan oyunu görünce şampiyonluk için ne umutlarımız nede ümitlerimiz tükenmedi. Şampiyon olamasan bile en azından play-off’larda mücadele edeceğimize ve ikinci lige o şekildede olsa çıkacağımıza inanıyoruz. Bizler taraftar olarak her zaman görevimizin başında olacağız. Takımımızda ikinci yarıdaki oyununu oynadığı takdirde içimizde yaşattığımız şampiyonluk umutları her zaman varolacaktır.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20