• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Lüleburgazspor – Bayrampaşa isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2011 / 14:50 |

  Spor Toto 3.Lig 1.Grup 9.hafta mücadelesinde deplasmanda Lüleburgazspor ile karşı karşıya geliyoruz. Geçtiğimiz hafta kendi evinde mağlup olan takımımızın bu maçta gerçek kimliğine bürünüp galibiyetle İstanbul’a döneceğine inanıyor ve takımımıza başarılar diliyoruz.

  Maça taraftar alınıp alınmayacağı henüz belli değildir. Geçtiğimiz sene yaşanan sıkıntılar sebebiyle valilik kararı bekleniyor. Eğer herhangi bir yasak sözkonusu olmazsa bu deplasmanda takımımızı desteklemek amacıyla bize ayrılan yer adedince deplasman organizasyonu düzenlenecektir. Olası bir organizasyonda maça gidecek kişiler bellidir ve internet üzerinden herhangi bir açıklama yapılmayacaktır. Hiç bir taraftarımızın internette veya başka bir yerde bu maç ile yazılar yazmamasını istiyoruz. İnternet sitemiz ve facebook sayfalarımız dışında yazılan hiçbirşey bizimle alakalı değildir.

  Bizler inandık , sizde inanın , bizim için bu maçı alın..

  Yorumlar

  1. mustafa sönmez dedi ki:

   KULÜP ÇALIŞIYOR VE CİDDİ YAZIŞMALAR YAPIYOR..BUNA RAĞMEN KARŞI TARAFIN BİZANS OYUNLARI GALEBE ÇALABİLİR..FEDERASYON NEZDİNDE İTİRAZLAR YAPILDI..SEYİRCİSİZ GİDİLMESİNİN NEDENİ OLMADIĞI SÖYLENDİ..

  2. Semih Şafak dedi ki:

   Abi İyi Hoş Demıssınız De ßiz Abilerimizi Yalnız Bırakmak istemıyorz Gidilecekse Hep Beraber Gidilsin.

  3. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ neon

   Güzel bir konuya temas etmişsin. Maçlarda mümkün olduğu kadar engel olmaya çalışırız bundan sonra. Aslında şahsen pek söyleme taraftarıda değilim ama tribündeki insanların hep birlikte katılması sebebiyle söyleniyor ve son maçta bu sebeple ikinci yarının başında söyledik. Ama düşüncen doğru bundan sonraki maçlarda dikkat ederiz mümkün olduğunca.

  4. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ Ömer

   İnternetten herhangi bir bilgi paylaşılmayacak. Zaten eğer herhangi bir yasak gelmez ise bu deplasmana 25-26 yaş altı insan götürülmesi düşünülmüyor.

  5. neon dedi ki:

   abiler bu ”cehennemde ateşinle kavur bizi bayrampaşa” tezahüratını kaldırsak veya değiştirsek iyi olmaz mı. gerçekten tehlikeli bi söz. ucu tehlikeli yerlere gidiyor.bilen bilmeyen herkesde bağırıyor.milletin günahına girilmese.bizim taraftarımızın inancı, sosyal durumu bellidir. beşiktaşda değiliz karşıyaka da.hepimiz çok seviyoruz bayrampaşayı o ayrı konu.ama bilip bilmeden başka amaçlara çekmesek daha ii olur diyorum.tribünün abileri ne der bu işe.?

  6. Ömer dedi ki:

   admin bze haber werılcekmı aceba

  7. Burak dedi ki:

   Anlaşıldı

  8. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Hemen hemen her maça gelen ve yaşı büyük olan kişiler..

  9. Burak dedi ki:

   Sayın admin olası bir organizasyonda kimler gidebilir maça mesela?

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20