• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Kupa Maçıyla İlgili Açıklama isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 5 Kasım 2012 / 19:09 |

  Bildiğiniz üzere Ziraat Türkiye Kupası 3.turunda takımımız PTT 1.lig ekiplerinden Kartalspor ile eşleşti ve maç 08.Kasım perşembe günü saat 13.30’da oynanacak. Sahamızda yıkılma tehlikesi yüzünden maç oynanmama kararı sebebiyle sezon başından bu yana maçlarımızı Güngören Mimar Yahya Baş stadında oynuyoruz yine herkesin bildiği üzere. Kupa maçında rakibimiz olan Kartalspor ile Güngörenspor taraftarları arasında yıllar süren bir husumet olması sebebiyle bu maç için değişik internet sayfalarında şaşırtıcı yorumlar okumaktayız.

  Öncelikle şunu belirtmek isterizki rakibimiz Kartalspor ile tarihimizde ilk defa karşı karşıya geleceğiz. Bu sebeple Kartalspor taraftarları ve maça gelecek olan Küçükköylüler ile aramızda bir sorun olacağına dair suni olarak yapılan yorumları gülerek okumaktayız. Bayrampaşalılar olarak Kartalspor taraftarları ile bir sorunumuzun olması için herhangi bir sebep bizler için yoktur. Ayrıca özellikle şunu belirtmek isterizki Kartalspor ile yıllardır süregelen bir kardeşliği bulunan Küçükköylüler ile bizim aramızda dostluktan öte çok sıkı bağlar vardır.

  Başta Küçükköy tribün lideri Ramazan Süt olmak üzere Küçükköy tribününde şu anda aktif olarak bulunan bir çok arkadaşımızla her zaman görüşmekteyiz ve çok sıkı dostluğumuz bulunmaktadır.  Geçmiş zamanlarda birçok maça birlikte giden, pek çok defa aynı masada oturup yemek yiyen, sohbet eden insanların arasındaki bu bağları bilerek veya bilmeyerek yapılan gerçek dışı, suni yorumların yapılma amacını açıkçası hiç merak etmiyoruz ve gülerek karşılıyoruz. Birbirleriyle devamlı görüşen kişilerin, herşeyi bir kenara bırakarak düşman olacağı gibi komik bir düşünceye kapılan insanlara söyleyeceğimiz tek şey aklı selim düşünmeleridir.

  Bu şahısların Küçükköylüler Kartal’ı destekleyecek tarzı kışkırtmaya çalışan, bizleri taraf olmaya davet eden yazılarına istinaden kendilerini perşembe günü oynanacak karşılaşmaya davet ediyoruz. Gelip kendi gözleriyle Kartal tribününde olacağı gibi bizim tribünümüzdede Küçükköylü kardeşlerimizin olacağını görebilirler. Tıpkı sezon başından bu yana oynanan bir çok maçta bizleri desteklemeye tribünlerimize gelen Küçükköylülerin olduğu gibi. Ayrıca şunuda belirtelim , elbetteki yıllara dayanan kardeşlik bağı bulunan Kartalspor ve Küçükköyspor taraftarlarının aynı tribünde olması gayet doğal. Bunu biz gayet doğal ve normal olarak karşılıyorken bazı insanların bunu neden dillerine doladıklarınıda anlamış değiliz.

  Bizim ne Kartallılar ile, ne Küçükköylüler ile, nede Güngörenliler ile herhangi bir sorunumuz, sorun olması için herhangi bir sebebimiz yoktur. Taraftarların birbirleriyle arasındaki sorunlara bizimde taraf olmamızı bekleyen, ümit eden insanlara söyleyeceğimiz tek şey kusura bakmayın olacaktır. Bizim için bu maçta önemli olan şey, ligde zor günler geçiren takımımızın maçtan galibiyetle ayrılarak bir üst tura çıkabilmesidir. Şu anda tek düşüncemiz, tek isteğimiz ve tek dileğimiz budur.

  Saygılarımızla,

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. Liseli Bayrampaşalılar dedi ki:

   Okuldan kaçıp geliyoruz abi! -Liseli BAYRAMPAŞALILAR!

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20