• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Körfez deplasman organizasyonu isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 20 Mart 2013 / 11:04 |

  Hafta sonu oynanacak olan olan Körfez Futbol kulübü maçımız için 2 otobüs olarak deplasman organizasyonu düzenlenmektedir.

  Taraftarlarımıza Körfez F.K. tarafından konulan 100 kişilik kota sebebiyle diğer deplasmanlardan farklı olarak bu deplasman için düzenlenen organizasyonda bazı değişikliklere gidilmek mecburiyeti doğmuştur. Verilen yer azlığı ve yakın deplasman olması sebebiyle, münferit maça gitmek isteyen taraftarlarımızın olduğuda düşünülerek herhangi bir sıkıntı yaşanmaması ve takımımıza maksimum desteğin verilebilmesi için Taraftarlar Derneği organizasyonu dışında stada giden taraftarlarımız bilet alarak maça giremeyecektir.

  Karşılaşmada taraftarlarımıza ayrılan yerin biletleri Taraftarlar Derneğimiz tarafından satın alınmış ve organizasyona katılan taraftarlarımıza ücreti karşılığında verilecektir. Organizasyona katılmak için maça gelmek isteyen taraftarlarımızın Taraftarlar Derneğine şahsen gelerek isim yazdırmaları gerekmektedir. İsim yazdırmayan taraftarlarımızın kalkacak otobüslere binmeleri veya münferit olarak maça giderek bilet alabilmeleri mümkün değildir.Otobüslerimiz cumartesi sabah saat 10-10,30 arası taraftarlar derneği lokali önünden hareket edecektir.

  Elimizde olmayan sebeplerle bu organizasyonda gerçekleşen bu değişiklik nedeniyle taraftarlarımızın anlayış göstereceğine inanıyoruz. Unutulmasınki uzak,yakın,yağmur, çamur, kar, soğuk demeden maçlara giden taraftarlarımızın tek amacı takımımıza maçlarda maksimum desteği sağlayabilmektir.

  Saygılarımızla,

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. @ erhan

   Az sayıda yer kalmış olması lazım. Gelecek olanların yanlarında bilet için 5-10 tl bulundurmaları yeterli. Belki gerek bile kalmayabilir. 😉

  2. erhan dedi ki:

   bilet fiyatları nekadar hemde bilet kaldımı

  3. @ Paşalı

   Yer sınırlı olduğundan dolayı 18 yaş altı taraftarlarımız kesin olmamakla birlikte gelemeyebilirler.

  4. Paşalı dedi ki:

   Yaş sınırı var mı ?

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20