• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Konya’ya GİTMİYORUZ isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 7 Aralık 2012 / 23:53 |

  Hafta sonu Konya’da Anadolu Selçukluspor ile oynanacak karşılaşmaya düzenlenecek olan deplasman organizasyonu otobüs verilmemesi sebebiyle İPTAL EDİLMİŞTİR. En başta söyleyelim taraftarın olmaması belki bazı kişilerin pek umrunda değil, ama şunuda ayrıca söylemek istiyoruz. Bu kulüpten herkes gider, herkes elini çeker ama tek gerçek ve kulübün sahibi TARAFTARDIR..

  Yıllarca yağmur, çamur, kar, kış demeden sevdasının peşinde koşan, geçtiğimiz hafta içinde 3 otobüsün içinde nefes bile almak zorken 350 kişi Kasımpaşa’ya maça gitmek zorunda bırakılan fakat buna rağmen tüm Türkiye’nin takdirini kazanan bir tribün yaşanmasını sağlayan BAYRAMPAŞALILAR talep edilen 2 otobüsün verilmemesi üzerine bu deplasmanda maalesef tribünlerdeki yerlerini alamayacaklar.

  2 gündür yoğun şekilde otobüs talep edilmesine rağmen bugün belediyenin 2 adet servis minibüsü dışında araç verilemeyeceğinin bildirilmesi üzerine geride taraftar bırakmamak adına bu servis araçları geri çevrilmiştir. Bundan 2 hafta önce Ankara’ya gitmek için seferber olan, yine soğuk bir deplasman akşamında parklarda saatlerce otobüs bekleyen, aynı şekilde 2 adet servis minibüsü ile gönderilmeye çalışılan fakat yine geride arkadaşlarını bırakmamak adına kendi imkanlarıyla 1 adet otobüs bulabilen bu taraftar aynı şekilde sorunla karşılaşınca 2 hafta önceki tepkisinin arkasında durmaktadır ve bu deplamana gitmeme kararı almıştır.

  Bu zorlu deplasmanda takımımızın taraftar desteğine ihtiyacı olduğu bilinmesine rağmen bu şekilde bir muameleye maruz bırakılan bu taraftar bunları asla unutmayacaktır. Buda böyle bilinsin.

  Takımımıza Anadolu Selçukluspor karşısında başarılar diliyoruz.

  SEVDAMIZA KİMSE ENGEL OLAMAZ !!!

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20