• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Kongremiz Yapıldı isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 3 Mayıs 2012 / 9:09 |

  Taraftarlar Derneğimizin 3. Olağan Kongresi dün akşam dernek binamızda üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. Eski başkan Bahadır Vatansever’in tekrar aday olmadığı kongrede dernek başkanlığına oy çokluğuyla 2010 yılında derneğin kurucu başkanlığını yapan Ertan Macit seçildi.

  İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başlayan kongrede söz alan eski başkan Bahadır Vatansever, iyisiyle kötüsüyle  görev süresi boyunca çeşitli çalışmalar yapıldığını belirterek yeni yönetime başarılar diledi. Kongrenin sonunda kapanış konuşmasını yapan yeni başkan Ertan Macit yönetim üyelerini seçerken oldukça titiz davranıldığını ve dernek yönetimindeki herkesin elbirliğiyle çalışarak Bayrampaşaspor taraftarlarının en iyi şekilde temsil edileceğini belirterek eski başkan Bahadır Vatansever’e teşekkür etti.

  Yeni yönetim ilk olarak taraftarlar derneğinin kullanılmakta olan logosunun değiştirilmesini ve kurulduğu ilk yılda belirlenen logonun tekrar kullanılmasına karar verdi.

  Taraftarlar Derneğimizin yeni yönetimi şu isimlerden oluşuyor :

  Başkan : Ertan Macit

  Yönetim Kurulu : Ali Çeşmeci, Atilla Bölükbaşı, Adem Gürel, Aykut Doğan, Aytunç Doğan, Bahadır Vatansever, Bahattin Kaplan, Barış Yardımcı, Behçet Akman, Bilgin Dağdelen, Ercan Deniz, Ercan Koçak, Ersin Vatansever, Emrah Çelik, Fatih Bayraktar, Fevzi Usta, Mahir Yıldırım, Nail Şen, Nazmi Vardar, Ömer Öztekin, Sabit Serbest, Sezgin Katıkçı..

  Yapılan kongrenin tüm taraftarlarımıza ve camiamıza hayırlı olmasını diler, yeni seçilen dernek yönetimimize başarılar dileriz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. semih dedi ki:

   Hayırlısı olsun ertan abimiz zamanında çok iyi işler çıkardı başkanlık yakışır abimize

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20