• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Kongremiz yapıldı isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 29 Aralık 2014 / 10:52 |

  kongre

  Kulübümüzün olağan genel kongresi cumartesi günü belediye binasının altındaki kültür merkezinde gerçekleştirildi.

  Beklentilerin aksine büyük bir sürprizle kongreye tek liste ile giren mevcut başkan İsmail Hocaoğlu oyların yarısından fazlasını alarak tekrar başkan seçildi. Oylama sırasında yoğun itirazlar ve tartışmalar yaşanmasına, kongre üyemiz İbrahim Koldamca tarafından kapalı oylama yapılması talebine rağmen divan kurulu tarafından bu talep kabul görmeyerek açık oylama yapıldı.

  Kabul edenler sorulduktan sonra kabul etmeyenlerin sayısı sorulmadan liste kabul edilmiştir şeklindeki açıklama yapılmasınada sert tepkiler gelince oylama tekrar yapıldı. Sunulan listeyi kabul etmeyen 18 oya karşılık kabul eden 20 oy sayılınca 2014-2017 yılları arasındaki yönetim kurulu İsmail Hocaoğlu başkanlığında kabul edildi.

  Yönetim kurulu listesinin kabul edilmesi üzerine salona girişlerinde zorluk çıkartılan taraftarlarımız başta olmak üzere kongre üyesi birçok delege salonu terk etti. Başkanlığa aday olmak istemesine rağmen adaylığı kabul edilmeyen ve yeni listedede adı yazılmış bulunan altyapı sorumlusu ve bir önceki yönetimin 2.başkanı Cemil Kara kongre tamamlandıktan sonra yeni yönetim kuruluna istifasını sundu. Cemil Kara’nın istifasından sonra altyapı takımlarının başında bulunan hocalarda görevlerinden istifa ettiler.

  Camiamızda son 1 senede yaşanan onlarca soruna ve olumsuzluğa rağmen mevcut başkanın tekrar aday gösterilmesine şaşırmakla birlikte neden böyle bir karar alındığını açıkçası herkes gibi bizlerde merak etmekteyiz. Taraftarlarımızın kongreye katılacağını açıklamasından sonra dernek lokalimize gönderilen polislerin, kongre salonunun girişine yığılmış özel güvenlikler ve polislerin ne anlam ifade ettiğini az çok tahmin etmekle birlikte merak etmekteyiz.

  Ayrıca taraftarlarımızın salona alınmadığını gören ve yaşanan gerginliğe müdahil olarak salona girişimizi sağlayan kongre üyelerimiz Ali Ulus ve İbrahim Koldamca’ya teşekkür ederiz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20