• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Komik Çocuklar Burgazlılar :) isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 15 Mayıs 2011 / 22:29 |

  Bir taraftar bu kadar komik ve gülünç nasıl olabilir aklımız almıyor gerçekten. Bugün valilik yasağı sebebiyle maça organizasyon yapılmadı bildiğiniz üzere fakat bireysel olarak maça giden taraftarlarımız gördülerki bu komik çocuklar ilk yarıdaki maçtan sonra çaldıkları fakat bir taraflarının korkusundan geri vermek zorunda kaldıkları ve bu uğurda tribün bıraktıkları pankartımızın aynısını yaptırmışlar. Fakat birşeyi unutmuşlar.. Pankartı eskitmemişler yepyeni bırakmışlar. Birde bunu mevzu bahis yapmışlar.

  Ah be çocuklar , ah be kızanlar cümle alem biliyor pankartı nasıl tıpış tıpış geri getirdiğinizi ve ellerinizle teslim ettiğinizi.. Cümle alem biliyor internet sayfanızda pankartı geri vermek zorunda kaldık deyipte tribünlerden çekildiğinizi.. Bu kadar komik davranışlar içerisine girmeyin giripte rezilliğinizi tescil ettirmeyin.. Bizleride güldürmeyin..

  Açıkçası pankartta gözümüz kaldı. Malum ciğerinizden söküp aldığımız pankartımız biraz eskidi yakmasaydınızda bari orada kaçışmadan önce bizlere verseydiniz yeni sezonda kullanırdık. Son olarakta şunu söyliyelim.. 15-20 kişiden 100 kişi kaçıştığına göre demekki oraya deplasman yapsak kendi tribününüzden kaçacaktınız. Ne diyelim.. Allah sizleri korumuş..

  Başka bir zaman başka bir yerde görüşmek dileği ile 🙂

  Hadi şimdi gidin biraz kumda falan oynayın..

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Komik dedik bunlara ama bunlar aynı zamanda acizmişte.. Vay arkadaş yaa 🙂 Buradan yıldırım mahallesinde azad ettiğimiz bir eleman belediyenin yaptırıp bilboardlara astığı pankartı alıp onlara götümüş onu yakmışlar bide utanmadan videosunu çekip koymuşlar. Allah’ım yerlerdeyiz gülmekten.. Yapmayın kızanlar yapmayın 🙂

  2. Bayrampaşalılar dedi ki:

   He unutmadan söyleyelim.. Bizim her pankartımızda bi işaret vardır ve bizdeki pankartta işaret duruyor.. Ya sizin yaptırdığınızda 🙂 🙂

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20