• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Kolay Oldu ! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: ozgur | tarihYayınlanma Tarihi : 7 Aralık 2015 / 18:42 |

  kose1

  Uzun zamandan beri herhalde bu kadar rahat bir maç izlemedik. Üsküdar takımının kötü olduğunu biliyordum ama bu kadar olduğunu bilmiyordum. Belki de bu liglerde şu ana kadar izlediğim en yetersiz takımlardan. Böyle giderse işleri zor. Maç boyunca tek pozisyonları duran toptan o kadar. Birde kırmızı kart gelince iyice gardları düştü.

  Şu ana kadar belkide bu liglerde en farklı bitecek maçlardan bir tanesiydi. Biraz beceriksizlik, biraz şansızlık çok daha farklı olmasını engelledi. Fırsatını bulmuşken atacaksın. Averaj olarak kötü bir durumdayız, rakibin durumu seni ilgilendirmiyor. Kadroları gördüğüm zaman biraz şaşırdım açıkçası. Son iki maçtaki kadroya göre biraz daha defansif bir kadroydu. Kalabalık orta saha ile rakibi ilk önce durdurup oyun hakimiyetini ele geçirmekti herhalde amacı ki zaten öyle oldu. Sıkıntı yaşayacağımızı düşündüm açıkçası ama rakibin etkisizliği işimize yaradı. İlker bize geldiğinden beri en rahat maçını çıkardı. Defans hattına pek fazla görev düşmedi. Maç 2 – 0 olduktan sonra Hasan – Gökhan değişikliği olsaydı yani daha ofansif bir kadroya dönseydik çok daha farklı olurdu. Melik oyuna daha önce girebilirdi. Bir sakatlığı yoksa onunla başlamak daha iyi olurdu. Feridun sakatlanıp çıktı inşallah yine geçen haftaki sakatlığı nüksetmez. Bu takım için ne kadar yararlı bir oyuncu olduğu artık ortada. İnşallah çok daha iyi yerlere gelecek. Hasan diğer maçlara göre daha derli topluydu. Fakat yinede şu pas hatası hastalığına bir çare bulması lazım artık. Ömer çok çalıştı, iyiydi. Muhittin şu ana kadar ki en iyi oyununu oynadı. Recep o kadar çok defans arkasına kaçtı ki istediği topları atan bir arkadaşı olsa herhalde gol rekoru kırardı. Yusuf bu takımın beyni. Topla çok rahat, kalitesini göstermeye başladı. 2. ve 4. goller bir futbol izleyicisi için çok güzel gollerdi. Biz böyle bir baskı ve oyunu özlemişiz. Pendikspor deplasmanından alınacak bir beraberlik yada galibiyet bizi çok farklı yerlere getirebilir. İnşallah herhangi bir yasak falan çıkmazda takımımızın yanında oluruz. Son 3 maçtan en az 7 puan hedefimiz var. İlk basamağı kayıpsız geçtik. Son iki maçtan alacağımız puanlar bundan sonra ki yol haritası için çok önemli.

  Devre arası ve maç sonundaki olaylar için bir şeyler yazmadan da olmaz. Gerçi sitede gerekli açıklamalar yapıldı ama bir futbol kulübü resmi sitesinden yapılan açıklama bu ülkedeki futbolun kalitesizliğini gözler önüne seriyor. Açıklamayı yapan arkadaş yazarken zorlanmadıysa kendisine her türlü desteğe hazırım deneme / hikaye yazıları yolunda. Gerçekten yaratıcı bir basın açıklaması yapmış !! Umre fotoğrafları koymakla bu işler olmuyor. Peygamber efendimize sormuşlar, Müslüman zina yaparmı ? Yapabilir demiş. Peki hırsızlık yapabilirmi ? onuda yapabilir demiş. Peki demişler yalan söyleyebilirmi ? Yalan söyleyemez demiş peygamber efendimiz. İyi güzel yazmışınız ama bu kadar yalan olmaz, ayıptır. Ben yakınında olmadığım için alkollü olduğunu bilmiyorum. Fakat bütün arkadaşlarım alkollü olduğunu söylüyor. Hadi alkollü değil Umre’ye gitmiş bir müslüman evladının bir bayana bu kadar galiz küfürler etmesi erkekliğe sığarmı ? Madem Umre fotoğraflarını koyup algı yapıyorsunuz al sana algının kralı. Taşlar, döner bıçakları falan ayıp, günahtır. Kadroya giremeyen oyuncularımız bunları dövmüş. 60 yaşındaki adama yumruk atmışız, bunlar kesmemiş doktorlarını dövmüşüz. Aklı sıra insanları hedef gösteriyorlar. Takım çatır çatır oynuyor. Rakip 10 kişi kalmış, öndeyiz biz niye rakip yöneticiye küfür edelim. Rakip yöneticiyi nereden tanıyacağızda küfür edeceğiz. Maçın hakemi içeri girerken ana – avrat küfür etmeye başladı Umreci arkadaş, küfür etme falan diyenler oldu bu sefer tribüne doğru küfür etmeye başlayınca olaylar koptu. Biz nereden tanıyalım 60 yıllık Üsküdarlıyıda yumruk atalım. Bu tribündeki adamlar bir şeyi yapmışsa yaptık der, kimseden de çekinmez gocunmaz. Fakat olmamış şeyler ile itham edersen olmaz. İkinci maça eğer Allah ömür verir, yasak falan da olmazsa emin olun ki orada olacağız. Şu ana kadar kimsenin davetini geri çevirmedik bu davetide geri çevirmeyiz merak etmeyin.

   

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20