• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Kırklareli deplasman organizasyonu isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 12 Nisan 2013 / 23:21 |

  Pazar günü deplasmanda Kırklarelispor ile oynanacak olan maçımıza Taraftarlar Derneğimiz tarafından düzenlenecek deplasman organizasyonunun detayları belli olmuştur.

  Salı günü derneğimize ulaşan bilgi neticesinde bu maça emniyet tarafından taraftarlarımız için yasak kararı çıkmıştı. Maçın oynanacağı Lüleburgaz ilçesinin emniyet müdürlüğü tarafından güvenlik gerekçesi ile Kırklareli valiliğine iletilen görüşler neticesinde  alınan bu yasak kararı bir kaç gündür Taraftarlar Derneğimizin yoğun çabaları ve görüşmeleri neticesinde kaldırılmış fakat taraftarlarımıza kota koyulmuştur.

  Taraftarlarımıza uygulanan bu kota neticesinde maça gidebilecek olan taraftar sayımız 100 kişi olarak belirlenmiş ve maalesef gerek Lüleburgaz emniyeti gerekse Kırklareli emniyet müdürlüğü ve çevik kuvvet şube müdürlüğü tarafından geri adım atılmamıştır. Bu sebeple düzenlenmekte olan organizasyona katılacak taraftar sayımız 100 kişi ile sınırlıdır. Organizasyona katılmak isteyen taraftarlarımızın Taraftarlar Derneğine giderek isim yazdırmaları şarttır. İsim yazdırmayan hiç bir taraftarımız otobüslere binemeyecektir. Organizasyona 18 yaş altı taraftarlarımız maalesef katılamayacaktır.

  Elimizden gelen bütün çaba gösterilmesine rağmen yasak kararının 100 kişilik kota şekline dönüşmesi sebebiyle maça gelemeyecek olan taraftarlarımızın anlayış göstereceğine inanıyoruz. Dualarınızı eksik etmeyin.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. @ Cem Çeviker

   Sizin gibi düşünen çok taraftarımız var 😉

  2. Cem Çeviker dedi ki:

   Ben de giderim takımımı kırklareli spor taraftarı arasından izlerim Kırklareli valisi buna da kota koyamaz ya

  3. LÜLEBURGAZLIYIZ dedi ki:

   her ne kadar sizinle aramız kötü olsada KIRKLARELİ VE LÜLEBURGAZ EMNİYETİ acayip sıkıyönetim uyguluyor bizde bıktık bunlardan en azından deplasman yapma hakkınızı elinizden almamışlar hayırlı yolculuklar

  4. TANER BURGAZLI dedi ki:

   KIRKLARELİ EMNİYETİ HEP ENGEL

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20