• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Kemerspor 2003 – Bayrampaşa RÖVANŞ isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 11 Mayıs 2018 / 19:29 |

  yarifinal2

  Spor Toto 2.lige yükselme play off ilk karşılaşmasında 3-0 galip gelerek büyük bir avantaj elde eden takımımız 15.Mayıs salı günü saat 19.00’da Kemerspor 2003 takımı ile rövanş karşılaşmasına çıkıyor.

  Her ne kadar ilk maçta net bir galibiyete uzanarak büyük bir avantaj elde etsekte futbolda oynanmamış bir maçın önemini bilmemiz gerekmektedir. Tarih ilk maçtaki skora güvenerek ayakları yere basmayan takımların yaşadığı acılarla doludur. Bu sebeple takımımızın ilk maçtaki skor avantajını koruyarak ve büyük bir adım attığı final maçınıda düşünerek ayakları yere sağlam basan ve ne yaptığını bilen bir oyun anlayışıyla sahada yer almasını ve karşılaşma sonunda finale yükselen takım olmasını bekliyoruz.

  Futbolcularımızında bunun bilincinde olarak sahada yer almaları ve herhangi bir sakatlık veya ceza durumu yaşamadan final maçına kendilerini hazırlamaları en büyük temennimizdir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada takımımıza güvenimizin ve inancımızın devam ettiğini belirterek Kemerspor 2003 takımı ile oynayacağımız rövanş karşılaşmasında takımımıza başarılar diliyoruz.

  Bugünkü maçta seyircisiz oynama cezamız olmasına rağmen sanki maça girecekmiş gibi stadyuma gelerek maç öncesinde ve maç sırasında takımımıza destek veren, çevre binalarda, duvar üstlerinde, tel örgülere tırmanarak ve çeşitli şekillerde takımımıza desteğini esirgemeyen taraftarlarımıza teşekkür ederiz.

  Not : Rövanş karşılaşması için deplasman organizasyonu en kısa zamanda açıklanacaktır. Final maçında olası bir ceza durumuyla karşılaşmamak adına ince eleyip sık dokuyoruz.

  İNANIYORUZ , VAZGEÇMİYORUZ !!

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20