• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder
  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 21 Aralık 2011 / 9:46 |

  Hava buz olsa ne yazar , yollar kar dolsa ne yazar.. İçimizdeki sevda ateşi buzları eritip , yolları açmaz mı ? Sevdamıza kim engel olabilir , yanında olmamıza kim mani olabilir ? Hiç kimse.. İşte bu inançla hafta sonu oynanacak olan Hacettepe karşılaşması için tekrar yollara düşüyoruz , bu zorlu deplasmanda sevdamızı yanlız bırakmıyoruz..

  Cumartesi gecesi saat 02.00 itibariyle 5 otobüs olarak Yahya Kemal parkının oradan hareket edilecektir. Şu an itibariyle 3 otobüs tamamen dolmuştur. Organizasyonda çok ufak olmamak kaydı ile herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Organizasyona katılmak isteyen taraftarlarımızın cumartesi Yahya Kemal parkının orada olması yeterlidir.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. leon dedi ki:

   Biz de hemen dediğimiz uygulansın diye sölemedik zaten admin.öyle böyle şöyle bi otobüste istemedik.Sadece; 5 otobüs kalkıyosa 1 otobüs bu işin hakkıdır diye düşündük.Sen bildiğini uygulamaya devam edebilirsin.Bence yazıları BAYRAMPAŞALILAR olarak cevaplama ordaki ismi admin diye değiştir.

  2. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ leon

   He demekle yada bir kaç cümle yazmakla herşey olmuyor.. Deplasmana gitme potansiyeli düşünülürse söylediğin çok zor hatta imkansız şu durumda. Biz gelecek herkesi alabilmek ve dışarda kimse kalmaması düşüncesindeyken kalkıpta 1 otobüs ayır şöyle olsun böyle olsun diye düşünme durumumuz yok maalesef.

   Mesajına cevap verilmemesi kaale alınmadığını göstermez , doğruyu söylüyorsundur kendine göre eyvallah ama her söylediğinizin karşılığında hareket görülmesini gerektirmez..Buraya yazılan her mesaj kelimesine kadar okunur ve dikkate alınır, değerlendirilir. Mesajına cevap verilmemiş olması yazdıkların anlamına gelmez.. Zaten dikkate alınmasa yada gereksiz görülse mesajın onaylanmaz, silinir, kimsede görmezdi. 😉

  3. leon dedi ki:

   eyvalla kardeş. doğruyu sölemeye çalışıyoz ama adminden bi hareket göremedik.çok kale alınmadı heralde düşüncemiz.

  4. berk dedi ki:

   Aynen Doğru Sölüyosun Leon

  5. leon dedi ki:

   geçen inegölün sitesinde görmüştük.deplasmana gidiyorlar. 1 veya 2 otobüsü sigarasız ve alkolsüz yapmışlar.bizde de böle bi uygulama olsa ya. güzel olmaz mı.rahatsız olupta gelemeyn birçok insan vardır

  6. murat dedi ki:

   evt abi ya Saat 2 de hact tepe beKle qeLiyorz.. !

  7. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ berk

   Bazı sebeplerden dolayı 5 otobüs alınmıştır ve 5 otobüs gidilecektir. Hafta sonu güzergahımız olan yollarda ve Ankara’da kar yağışı bilgisi alınmıştır. Bu sebeple yolda bir aksilik yaşanmaması açısından saat 02.00 uygun görülmüştür.

  8. berk dedi ki:

   Hem 02.00 çok erken değilmi be abi ?

  9. berk dedi ki:

   Hani 10 otobüstü Admin.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20