• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  KAPANIŞ ve VEDA isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 21 Aralık 2015 / 21:00 |

  veda

  BU BİR VEDA’dır BELKİ AMA, ELVEDA DEĞİLDİR !!

  2010 yılı eylül ayında açılmış olan sitemiz bayrampasalilar.com’u bazı sebeplerden ötürü 20 Şubat 2016 tarihi itibariyle bir değişiklik olmazsa üzülerek kapatma kararı almış bulunuyorum.

  Gerek taraftarlarımızdan ve kulübümüzden en güncel haberleri ulaştırdığımız, gerek yapılan maç klipleri, gerek maç özetleri, gerek taraftar ve tribün videoları gibi çalışmalar, gerek yaptığımız canlı yayınlar, gerekse facebook sayfamızdan düzenlediğimiz maç veya organizasyon etkinlikleri ile Bayrampaşaspor’umuza ve taraftarlarımıza destek ve bilgi verdiğimiz sitemizde elbetteki yanlışlarımız ve hatalarımız, kırdığımız insanlar ve kalpler olmuştur diye düşündüğüm için herkesin hakkını helal etmesini rica ediyorum. Benden yana bir hak var ise helal olsun.

  Sitemizde şu anda reklamı bulunan Balkan Elektrik firmasının reklam süresinin bitimi olan 20 şubat tarihi itibariyle sitemiz üzerinden yeni bir paylaşım yapılmayacak, mevcut paylaşımlar bir süre daha durduktan sonra sitemize erişim tamamen kapatılacaktır. Sitemizin kapanması ile birlikte facebook’taki bayrampasalilar.com ve youtube sayfamızda kapatılacak, twitter sayfamız Taraftarlar Derneği’mize devir edilecektir.

  2010 yılından kapanış tarihi belirlediğim 20 şubat tarihine kadar geçen ve geçecek olan 5 yıl 5 aylık süre zarfında sitemize ve facebook sayfamıza desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  Gurur tablosu olarak baktığım ve bugün itibariyle sitemizi ziyaret eden 930.379 kişi ile, facebook sayfamız vasıtasıyla ulaştığımız 2.816.741 kişiye ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

  NE KADAR ÇOK SEVSENDE, GİTMEK GEREKİR BAZEN !!

  Saygılarımla,

  Aykut DOĞAN

  bayrampasalilar.com

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20