• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Kapalı SAĞ tarafa dönüyoruz isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 5 Ekim 2011 / 12:22 |

  Sezon başında almış olduğumuz karar sebebiyle evimizdeki maçlarda geçiş yaptığımız KAPALI SOL taraftan verim alınamamasından dolayı bu hafta sonu Sandıklı Belediyespor ile oynanacak karşılaşma ile birlikte tekrar eski yerimiz olan KAPALI SAĞ tarafa geçiyoruz. 90 dakika boyunca susmayacak ve takıma maksimum destek verecek tüm taraftarlarımızı eski yerimize yani KAPALI SAĞ TARAF’a bekliyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ neon

   Birde şöyle düşün.. Bağırdığının yarısı sol taraftaki boşluktan otoparka gidiyor. Fakat sağ tarafta tribün ileri kadar uzandığı için ve oradada kalabalık olduğu için sesin kaybı sol tarafa göre daha az.

  2. neon dedi ki:

   bence çok haklı da değilsiniz admin.tribünümüzün bağıran kısmı zaten ancak orayı doldurabiliyor.sayı belli yani içeridede deplasmandada öyle. bu taraf kemik tayfa olur bağıranlar burda toplanır. bağırmayan adamı ordan çıkartırsın. sağ tarafta bence daha çok tatsızlık yaşanıyor millet bağırmayınca.yaşanıcakta.sonuçta oraya gelen adam bayrampaşa için geliyo. ister bağırır ister bağırmaz. kimseyi zorluyamayız bu konuda.sol taraf bence bu iş için daha uygun ama tabi böle karar verilmişse kimsenin fikri dikkate alınmaz zaten. hayırlısı.paşa ilerlesinde onun sevinci yeter..

  3. Serhat Eryılmaz dedi ki:

   Haklısınız. Teşekkürler.

  4. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ Serhat Eryılmaz

   İçeride oynadığımız 3 maçta tezahurat yönünden herhangi bir sıkıntımız olmadı fakat taraftarlarımızın bir çoğunun sol tarafı benimseyemeyişi ve sağ tarafa kaymaları aradaki bütünlüğü zedelemeye başladı. Farkındaysan son Ümraniye maçında orta göbekteki yoğunluk yerini boşluğa bırakmıştı. Yani bağıran grupta düzensizlik baş göstermeye başlamıştı. Ayrıca köşelerdede bağırmak için değil maç izlemek için gelen taraftarlar sebebiyle ilerleyen maçlarda tatsızlık çıkması muhtemeldi. Bizde daha kalabalık olma açısından ve sonraki maçlarda daha büyük kopukluklar olmaması için sağ tarafa geri dönme kararı aldık.

  5. Serhat Eryılmaz dedi ki:

   Kapalı Sol daha iyi değilmiydi neden Kapalı sağ tarafa geri dönüldü. Yani nasıl bir verim alınamadı?

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20