• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Kamuoyunun Dikkatine isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 23 Temmuz 2013 / 1:04 |

  Sezon boşluğu yaşadığımız ve mübarek Ramazan ayında bulunduğumuz bu günlerde bugün aldığımız bir haber Taraftarlar Derneği olarak bizleri derinden üzmüş ve incitmiştir.

  Bugüne kadar her şartta arkasında olduğumuz, yanlarında durduğumuz, semtimize hizmetlerini her zaman takdir ettiğimiz belediyemizin dün gece bir sahur yemeği tertip ettiğini öğrendik. Semtimizde bulunan derneklerin, sivil toplum kuruluşlarının, işadamlarının, spor kulüplerininde katıldığı bu sahur yemeğini öncelikle yüce Allah’ın kabul etmesini dileriz. Fakat semtimizde neredeyse tüm kurum ve kuruluşların davetli olduğu bir sahur yemeğine bugüne kadar düzenlenen her organizasyonda kapısı çalınan, davet gönderilen semtimizin takımı Bayrampaşaspor’umuzun taraftarlarının veya binlerce kişiye hitap eden Taraftarlar Derneğimizin davet edilmemesini, haber bile verilmemesini oldukça yadırgamış bulunmaktayız.

  Bu serzenişimizi kimse yanlış anlamasın öncelikle. Bizler ne bir sahur yemeğine davet edilmeye , nede düzenlenen her organizasyonda bulunmaya meraklı veya çok istekli bir topluluk değiliz. Ancak az öncede dediğimiz gibi her organizasyonda kapısı çalınan bizler artık neyin değiştiğini merak etmekteyiz.

  Bizleri neredeyse her derneğin bir sandalyesinin olduğu bir organizasyonda görmek istemeyenlere hatırlatmak isteriz ki, bu semtin her sokağında, her köşesinde ve dernek lokalimizde bizlere yetecek kadar sandalyemiz ve masamız mevcuttur. Gün gelir bizlerden sandalye isteyenlere söyleyeceğimiz tek söz boşta yerimizin ve sandalyemizin bulunmadığı olacaktır.

  Biz bu semtin insanıyız, Bayrampaşaspor taraftarıyız.. Herkes gider BİZ KALIRIZ !

  Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

  KONUYA YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  BAYRAMPAŞALILAR

   

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20