• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Kamuoyuna duyurulur isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 17 Ocak 2018 / 15:02 |

  kamuoyu

  Geçtiğimiz hafta sonu yapılan kulübümüzün olağan genel kurulu sonrasında oluşan bazı gelişmeler üzerine taraftarlarımızı bilgilendirmek adına bir açıklama gereği yapmak zorunda hissediyoruz.

  Ligin ikinci yarısının başlamasına sayılı günler kala geçtiğimiz cumartesi günü yapılan kongre sonrası bazı olumsuz gelişmeler yaşanmıştır. Fakat bu gelişmeler kulübümüzün teknik açıdan çözeceği, çözdüğü veya çözmesi gereken meselelerdir. Bu gelişme sonrası kulübümüzün yönetim kuruluda gerekli çalışmaları yapmış ve ikinci devre öncesi herkesin malumu üzere teknik direktör Cafer Aydın ile sözleşme imzalamış ve takımımızı kendisine teslim etmiştir.

  Kulübümüzün yönetimsel tercihleri veya çalışmaları sevdalısı olduğumuz kulübün taraftarları olarak bizleri yakından ilgilendirmekle birlikte, bu ilgimizin kulübümüzün hedefleri doğrultusunda zorlu şampiyonluk yolunda desteğimizi vermeye devam etmekle sınırlı olduğunu, bazı çevrelerin beklentilerinin aksine müdahale etme, fikir beyan etme, kişi önerme veya eleştiri dozunu artırarak hesap sormaya varan hareketlerde bulunma gibi bir misyonumuzun olmadığını herkese tekrar hatırlatma gereği duyuyoruz.

  Hal böyle iken ve takımımız pazar günü deplasmanda Batman Petrolspor ile zorlu bir maça çıkacak olmasına rağmen kasıtlı veya kasıtsız olarak yaşanan olayı gündemde tutmaya çalışmak herşeyden önce kulübümüze zarar verecektir. Bizleri dolaylı veya direkt olarak bu tip şahsi çıkarların içine çekmeye çalışmanında boş çabalar olduğunu hatırlatmakta fayda görüyoruz.

  Camia olarak bütün dikkatimizin takımımızın başarısı için yoğunlaşmak olduğunu biliyor ve bu yolda tüm imkanları, çabalarıyla takımımızı şampiyonluk hedefine, sürekli başarılara ulaştırmaya çalıştığına, sadece sportif olarak değil kulüp yönetimiylede üzerimizdeki olumsuz izleri temizlemek için gecesini gündüzüne kattığına inandığımız ve gördüğümüz başta kulüp başkanımız sayın Yalçın Sırakaya ve yönetim kurulu ekibine desteğimizi bir kez daha yineliyoruz.

  TRİBÜNLERDE GÖRÜŞMEK ÜZERE,

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20