• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Kamuoyuna Duyurulur !! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 25 Aralık 2014 / 16:17 |

  kamuoyu

  Bilindiği üzere cumartesi günü saat 12.00’de kulübümüzün olağan genel kongresi yapılacaktır. Bu kongre öncesinde mevcut başkan İsmail Hocaoğlu tarafından takımını canından çok seven biz taraftarlara ve yıllardır takımımız için canı gönülden çalışan, maddi manevi hiç fedakarlıktan kaçınmayan ilçemizdeki insanlara son derece çirkin iftiralar atıldığını öğrendik.

  Cumartesi günü yapılacak olan kongre sonucunda tekrar başkan olmak isteyen ve bu yolda aylardır alıştığımız yalanlarına iftiralarınıda eklemekten çekinmeyen bu şahsiyetin başkan olduğu süre boyunca esnaf dahil pek çok kişi veya kurumun kulübümüzün yüzüne dahi bakmadığı gerçeğini hiç bir yalan veya iftira örtemez. Yıllardır üzerinde giydiği forma için ter döken ve bu şahsiyet yüzünden belkide çok sevdiği kulübünden ayrılmak zorunda kalan futbolcularımız şahittir, son kongrede yönetim kurulunda bulunan fakat bu şahsiyet yüzünden görevinden ayrılan eski tüm yöneticiler şahittir, yapılan yönetim kurulu toplantılarında takımın yemek giderini üstlenen fakat üstlendiği bu görev sebebiyle esnafa borç takan bu şahsiyet yüzünden kulübümüze ufak bir yiyecek bile vermek istemeyen esnaf şahittir.

  Güzide kulübümüzün başkanlık koltuğunda oturması sebebiyle kendisinin gerçek yüzünü bilen veya bilmeyen herkesin bir şekilde saygı gösterdiği, söylediği yalanları sineye çektiği İsmail Hocaoğlu bugünlerde gerek belediyemizde, gerekse gitmiş olduğu çeşitli yerlerde ilçemizdeki bazı insanlar tarafından taraftarlarımıza para verildiği ve bu para karşılığında tribünlerde kendisine karşı sloganlar atıldığı, aslında kendisinin kulübü çok güzel ! yönettiği şeklindeki iftiralarına karşılık bu çirkin iftiralara maruz kalan bizlerin söyleyeceği tek cümle vardır.

  İSPAT ETMEYEN ŞEREFSİZDİR !!

  Cumartesi yapılacak kongre öncesinde bu şahsiyetin gerek belediyemizde gerekse çeşitli yerlerde dile getirdiği bu iftiralar karşısında belediye başkanımız sayın Atila Aydıner’den tek bir şey istiyor ve bekliyoruz. Yukarda kısaca belirttiğimiz sorunları birebir öğrenebilecek olan siz, lütfen bu yazdıklarımızı teyit ettiriniz. Eğer yazdıklarımızda en ufak bir yanlışlık var ise özür dilemeye hazırız. Ama bize inanıyorsanız veya doğru olduğunu teyit ettirdiğinizde mevcut başkan olan İsmail Hocaoğlu’nun tekrar başkan olabilmek adına yapmakta olduğu bu karalamalara karşın lütfen gereğini yapınız. Bunu sizden gerek Bayrampaşaspor taraftarları olarak, gerekse Bayrampaşa ilçe sakini olarak rica ediyoruz.

  Saygılarımızla,

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20