• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Kamuoyuna duyuru ! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 7 Aralık 2015 / 12:58 |

  olay1

  Pazar günü Çetin Emeç Stadyumu’nda Bayrampaşa-Anadolu Üsküdar 1908 arasında oynanan müsabakanın devre arasında ve sonrasında yaşananlar hakkında kamuoyu açıklamasıdır.

  2015 sezonu Spor Toto 2.lig beyaz grupta mücadele eden ve zor günler geçiren iki takım arasında oynanan müsabakada maalesef kendisine yönetici paftası yapıştırılmış ama 2 metre uzağından bile buram buram alkol kokuları alınan bir kişinin davranışları neticesinde istenmeyen olaylar cereyan etmiştir.

  Öncelikle şunun bilinmesini isterizki maçtan bir gün önce bilgisini aldığımız ve sebebini komik olarak nitelendirebileceğimiz Üsküdar Anadolu taraftarına yasak kararını şaşkınlıkla karşıladık. ” Daha önce karşılaşmayan iki takım taraftarı arasında husumet olmaması ” bahanesiyle alınan bu yasak kararını kınıyoruz. Fakat taraftar arasında yaşanması muhtemel olayların önüne geçmek için alındığı söylenen bu kararın resimde görülen Üsküdar Anadolu takımı yöneticisinin maç içerisinde ve maç sonunda yaptıkları karşısında belkide maalesef doğru bir karar olduğunu düşünmemize yol açmaktadır.

  Öyle ki; belkide iki takım taraftarının stadda bulunması bu zat-ı muhteremin yaptıkları karşısında daha büyük olaylara sebebiyet verecekti. Yıllardır profesyonel ve amatör liglerde yaşanan olayların büyük bir oranının başlangıcının aslında bu tip yöneticilerin tahrikleri, açıklamaları ve davranışları sebebiyle olduğunu zaten çok kişi bilmektedir.

  Fakat bu işgüzar yöneticinin maça önünü göremeyecek kadar sarhoş gelmesi, ilk devre oynanırken maçın bayan yan hakemine ağza alınmayacak küfürler etmesi, devre arasında hızını alamayarak bu sefer şeref tribününden taraftarlara küfürler etmesi, özellikle maç sonunda stadın arkasındaki caddede durarak arabadan inmesi ve etraftaki taraftarlara hakaretler etmesi, dahada ileri giderek kendisine arabasına binmesi yönünde uyarılar yapan emniyet amirine bile hakaret etmesine rağmen, Üsküdar Anadolu 1908 kulübü resmi facebook sayfasının bu yaşananları çarpıtarak yanlış bilgilerle taraftarlarını galeyana getirmeye çalışmasını 100 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan kulübün tarihine yakışmadığını söylemeliyiz.

  Devre arasında edilen küfürler sonucunda tepki gösteren taraftarların attığı bir kaç çakmağın resmini hemen kulüp resmi sayfasında paylaşan, üstüne taş yağmuru olduğunu ve futbolculara saldırıldığını yazan kişilerin aslında olayın planlı yapıldığını tüm çıplaklığıyla gözler önüne serdiğini belirtmek isteriz. Devre arasında yaşanan olayın videosunu zaten sitemizden paylaşacağız oradada görülecekki aslında olay futbolcular içeri girdikten sonra cereyan etmiştir. Buna rağmen futbolculara saldırı şeklinde yalan yazan Üsküdar Anadolu kulübü resmi facebook hesabının ve yöneticilerinin yüzünün kızaracağını düşünmüyoruz fakat gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi bir huyu olduğunu umarız anlayacaklardır.

  Karşılaşma sonunda staddan çıkan bu alköllü yöneticinin içinde bulunduğu aracın ( içerisinde kulüp başkanınında olduğu söyleniyor ) caddenin ortasında durarak arabadan inip bağırması neticesinde stad etrafında bulunan bazı taraftarların olaya müdahil olduğu doğrudur. Fakat ağza alınmayacak küfürler edilmesi neticesinde sadece kullanılan arabada bir kaç hasar olduğu ve şahıslarda bir darp olmadığıda herkesin malumudur. Taraftarlarımızın önde gelenlerinin iyiniyetiyle araba etrafındaki taraftarların uzaklaştırılması bu şahsın daha büyük sorunlarla karşılaşmasının önüne geçmiştir. Fakat bu sözde yöneticinin bu sefer karaktersizler hakaretleri orada bulunan herkesin duyduğu bağrışmalardır. Karaktersizlik bu ve bunun gibi insanların sağlığını korumaya sebebiyet verdiyse karaktersizliği kabul ediyoruz, yeterki canlara birşey olmasın.

  Bu sezon yaşanan başarısızlıklarını bu şekilde gündem değiştirerek unutturmaya çalışan yöneticilerin, aslında yasak kararlarının çıkmasına sebep olan tribün terörünün asıl beslenme kaynağı olduğunu herkesin takdirine sunarız. Bu tip olayların bir tek taraftar tarafından yapılması durumunda dahi hemen gözaltı ve 6222 kanuna göre cezalandırılması sözkonusuyken 100 yıllık bir geçmişe sahip bir kulüp yöneticisi tarafından yapılmasının ne denli yanlış olduğununda altını çizmek isteriz.

  Üsküdar Anadolu 1908 kulübünün resmi sayfasından yapılan bu yalan yayınlara olayın aslını bilmeden balıklama atlayan, taraftarların arasında ( ki taraftara yasak kararı çıkmasına rağmen ) olmayan bir olayı o şekilde olmuş gibi yazan, bizlere olan düşmanlığınıda bir kez daha gösteren ve taraftarlarımıza bu haftaki maç için davet gönderen Pendikspor taraftar grubunada herhangi bir yasak çıkmazsa davetlerine icabet edeceğimizi bildirmek isteriz. Herkes şunu bilsin ki; KİMSEYE BENZEMEYİZ BİZ HER YERE GİDERİZ, BİZE YANLIŞ YAPANIN A….. S…… !! ( Paylaşılan yazıyı sayfalarından kaldırmışlardır inkar edeceklerini zannetmiyoruz. Etseler dahi elimizde ekran resmi vardır )

  Kamuoyuna duyurulur !

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20