• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Kalite Farkı isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: ozgur | tarihYayınlanma Tarihi : 22 Ocak 2012 / 22:34 |

  Maç öncesindede yazdığım gibi bu maç için favorim İnegölspordu. Bir tarafta zaten güçlü olan kadrosunu dahada güçlendiren ve nokta transferler yapan İnegöl, diğer tarafta gönderilen oyuncuların yerine vasat sayılabilecek, kendi takımlarında bile bir maç olsun kadroya giremeyen oyuncularla takviye yapan Bayrampaşa. Bunlara birde Hüseyin ‘in sakatlığı, Onur’unda kart cezalısı olması eklenince kaçınılmaz sonuç ortaya çıktı.

  Takımlar sahaya çıktığında İnegöl’ün bariz bir fizik üstünlüğü aslında herşeyin habercisiydi. İnegöl’de köfteyle iyi besliyorlar belliki. Fizikli hucüm oyuncuları defansı o kadar yordu ve rahatsız ettiki, bir tane bile doğru dürüst topla çıkamadık. Orta sahamızda adeta uyuyunca ve defansa destek olmayınca bloklar arası bağlantı bir türlü sağlanamadı. O kadar beceriksiz bir günümüzdeyki ki bir tane bile olsun olumlu atağımız yok. Topu sürekli kanatlara sürüklemek istedik ama onu bile beceremedik. Orta sahada İnegölsporlu Oğuz adeta şov yapıp bizim Oğuz sadece sahada gezinmekle kalınca orta sahada kontrolü ele aldılar. Orta sahada fark yaratacak, pozisyon hazırlayacak oyuncumuz yok, sistem kanatlara top taşıyıp ortarlarla gol aramak. Fakat bunu becerebilecek kadron yok. Soner ve Tuğrul’dan 10 numara yaratamazsın. Transfer dönemi bitmeden takıma acil bir 10 numara alınması lazım, yoksa play – off şansımız bile zora girer. Yeni transferlerden Ziya ve Eren ilk onbirde başladı. İkiside vasatı aşamadı fakat istekli futbolları göze çarptı. Eren hava toplarında etkili gözüktü ama gereken yardımı alamayınca istenilenmi veremedi. Ziya çok çalıştı, cabaladı ama takım olarak kötü bir günümüzde olduğumuz için oda arada kayboldu. Maçın sonlarına doğru oyuna giren Berk niye girdi, ne yaptı pek anlamadım. Pazara gönderdiği topta pazarda ne kadar hasar var araştırmak lazım.

  Maç sonu olan olaylar ise kimseye yakışmadı. Adını buraya yazıp burayı kirletmek istemediğim bir şey yüzünden bir çok kişi üzüldü. Bizim İnegöl’e hiçbir zaman bir tepkimiz olamaz, tepki sadece bir oyuncuya verilmiştir. Maç sonu geçen sene bizim kadromuzda oynayan Fatih o kadar olaydan sonra tek başına aramızda geçti gitti. Kimsede en ufak bir kelime bile söylemedi. Bu maç zaten İnegöl değilde başka bir takımla olsa zaten çok farklı olurdu. İnegöllü kardeşlerimiz olayı farklı algılamasın, olayda burada kapansın. Zaten sınırdaydık, olaylardan sonra büyük ihtimalle saha kapama cezası gelecektir. Özetlemek gerekirse bizden herşeyiyle daha üstün bir takıma yenildik. Ne olursa olsun takıma küsmek, yarı yolda bırakmak yok. Herşeyi bir kenara bırakıp bir an önce gelecek hafta Van Belediye ile oynanacak maça odaklanmak gerekiyor. Karşılaşma Van’daki deprem dolayısıyla İstanbul’da oynanacak, stadda büyük ihtimalle, Bahçelievler veya Maltepe stadı olacak gibi gözüküyor. Hayırlısı neyse o olsun.

  Yorumlar

  1. Ramazan dedi ki:

   Çocukluğumun semti 1970 lerde ordaydım tebriklerimi gönderiyorum çalışmalarınıza saygıyla..

  2. bahadır dedi ki:

   ÖzGÜR KARDEŞİM YAZARLIĞADA BAŞLADIN HELAL OLSUN VALLAH HAYIRLI OLSUN.AMA ….MERAK ET BAKALIM ABİÇİM

  3. yusuf dedi ki:

   evet ergun hoca daha kaç oyuncu gönderip kaç oyuncu alacaksın seon başından beri kaç oyuncu aldığının farkındamısın sonuç sıfır

  4. ömer yıldız dedi ki:

   belediye başkanı çıkıp destekliyoruz diyor yapılan transferlere bakın tamam maddi imkan yok olabilir şu bayrampaşada olan büyük şirketlerden birini sponsor yapamıyormusunuz arda turan burdan yetişti ama hiç bir katkısı yok bu takımla çok zor …

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20