• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  İyi başladık , iyi bitirelim isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 21 Ağustos 2011 / 0:13 |

  Bomboş geçen 3 aydan sonra bugün sevdamıza kavuştuk. Söylenecek çok şey var ama en basiti iki kelime. Çok Özlemişiz.. 2011-2012 sezonuna bugün Çetin Emeç Stadyumunda düzenlenen açılış töreniyle resmen başladık. Havanın sıcaklığı ve Ramazan ayı münasebetiyle tribünlerimizi hınca hınç doldurduğumuz söylenemez ama sevdasına susamış ve açılışa gelmiş olan tüm taraftarlarımıza teşekkür etmeden geçemeyiz.

  Açılış maçını oynadığımız Bank Asya takımlarından Güngörenspor’u Abdullah’ın iki golü ile 2-0 yenme başarısını göstermemiz ve oynadığımız iyi futbol bizlere yeni sezon için güven aşıladı. Umuyoruz ki 2011-2012 sezonu sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyerek geçen yıl kapısından döndüğümüz 2.ligi bu sene kaçırmayacağız.

  Açılışta çekilen resimler ve videolar çok yakında sitemize eklenecektir.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. ozgur dedi ki:

   Nasıl bir insanımız var anlamış değilim. Maşallah daha izlediği ilk maçta tespiti yapmış. Ya takımın neredeyse yarısı yok, İnegöl maçı düşünülerek oynatılmadı bunları bilmeden buradan sallıyorsunuz. Bir maçta nereden anladın ruh olup olmadığını. Biraz mantıklı yorumlar yapalım. Bilip bilmeden sallamayalım.

  2. Bayrampaşalılar dedi ki:

   T-Shirt ve atkılar henüz tamamlanmadı. Önümüzdeki hafta içerisinde tamamlanacak ve satışa sunulacaktır. Ürünleri stadın oradaki Bora Butikten veya taraftarlar derneğimizden satışa çıktığında temin edebilirsiniz.

  3. Osman dedi ki:

   Dernekte tişört ve atkı satışı yapılıyomu ?

  4. Bayrampaşalı dedi ki:

   Abi Tek Kelime Abdullah Süper Topçu Dünkü Oyun Hazırlık Maçı Da Olsa Yüzümüzü Güldürdü Büyük Başkanın Dediği Gibi Bu Sene 2.Ligdeyiz İnşallah

  5. paşalı dedi ki:

   bu takım bal liginde bile mücadele edemez belki 1 tane yetenekli oyuncu sayarızgeçen senekı ruh yok sağ bekımız alves gibydi inegol bu sene uçar bu hocayla olcak iş değil hep brlkte görcez ama inş yanılırm elmizdeki burağı keşvedemedik kubilayı yok ettik…

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20