• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  İstediğimiz Mücadele Bu isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: ozgur | tarihYayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2015 / 21:33 |

  kose1

  Bizler taraftar olarak sene başından beri görmek istediğimiz bu. Tamam iyi oynamıyoruz, bu maçta da iyi değildik ama bizim futbolculardan tek görmek istediğimiz mücadele sahadaydı. Sene başından beri aynı şeyleri yazıp duruyoruz. Yeter ki saha da mücadele edin, elinizden gelen her şeyi vermeye çalışın, bu maçta olduğu gibi taraftar sizi mağlup olmanıza karşı alkışlarla karşılar. Bu maç için kimseye bir şey söylemem ben. Herkes elinden geldiğince mücadele etti.

  İki kadro arasında oyuncu kalitesi olarak fark var. Bandırmaspor kadro olarak bu ligin en iyi takımı bana göre. Eksiklerinde fazlalığıyla daha üstün göründüler, birde 10 kişi kalınca maçın tüm hakimiyeti onlara geçti doğal olarak. İlker bu takımın en önemli adamı bana göre. Saha içerisinde bir gol atmadığı var onuda yapacaktır. Defans hattımız biraz olsun oturdu. Tugay’ı nereye koysan oynuyor. Feridun ve Emirhan için alt yapıda oynarlarken çok şeyler yazdım. Şans verilmesi gerektiğini, formayı bir kere giydikleri zaman bir daha vermeyeceklerini söyledim. Feridun artık bu takımın en önemli oyuncusu. Emirhan ise yavaş yavaş ilk onbir de adını ilk yazılacakların arasına koyuyor. Bu takımın kurtuluşu alt yapıda diye boşuna söylemiyoruz. Furkan’ın üzerinde de artık durulması gerekiyor, şans verilmesi lazım. Oğuz tecrübesizliğin ve hakemin kurbanı oldu. Kart öncesi Oğuz oyundan çıkacaktı ama hakem oyunu devam ettirdi. Dönen topta Oğuz oyundan atıldı. İkinci karta, kartı bırakın faul bile yok. Sarı kartı olan bir oyuncuya nasıl böyle kolay kartlar çıkıyor anlamıyorum. Böyle kartları sadece bizim maçlarda görebiliyoruz zaten. Gol öncesindeki faulu tekrardan izlesin de yüzü kızarsın hakem sıfatındaki arkadaşın. Adam topa basıp düşüyor faul çalıyorlar, ayıptır. Melik Yeğin’de bir yetenek var ama bir türlü sergileyemiyor. Artık nedir bilemiyorum ama toparlanması gerekiyor. Recep’in attığı gol ona iyi moral vermiş. Tek başına kalmasına rağmen bence çok iyi mücadele etti. Hiç destek gitmeden ancak bu kadar olur. Önümüzde Nazillispor deplasmanı gibi zor bir deplasman var. Oradan bir galibiyet bize çok şey katar. Galibiyetle döneceğimizi ümit ediyorum.

  TEKNİK DİREKTÖR ?

  Halim Okta bırakalı 2 maç oldu ama takımın başında hala bir teknik direktör yok. Böyle işler ancak ve ancak Bayrampaşa Spor Kulübünde olur. Kimler nelerin hesabını yapıyor bilemiyorum ama bu saatten sonra gelmese de olur herhalde. Yada Mourinho’nun Chelsea’den istifa etmesini falan bekliyorlar galiba. Telafisi zor maçlar oynuyorsun ve takımın başına hala bir teknik direktör getirilmiş değil. Nazillispor maçına kadar bir teknik direktör bulunur umarım.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20