• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  İnegöl’le aramızı kimse bozamaz isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 16 Ocak 2012 / 16:43 |

  Bildiğiniz üzere hafta sonu ikinci yarının ilk maçında lider İnegölspor ile kendi evimizde karşı karşıya geliyoruz. İnegölspor taraftar grubu EFSANE MARATON ve tribün lideri Tevfik Taşkın ile bizim aramızda dostluktanda öte kardeşlik durumu sözkonusudur. Bunuda herkes bilir.. İki taraftar grubunun iyi gündede kötü gündede sahadaki skor ne olursa olsun arasından şu ana kadar su bile sızmamıştır ve ilelebette böyle kalacaktır. Şimdi gelelim böyle bir yazıya neden ihtiyaç duyduğumuza ;

  Bildiğiniz üzere sezonun ilk maçında deplasmanda oynadığımız maçta geçtiğimiz sezon bizim formamızı giyen ve sezon başında İnegölspor’a transfer olan ismini anmak istemediğimiz bir futbolcunun maç içerisinde tribünlerimize karşı sin kaflı küfürleri olmuş, aynı futbolcu maçtan sonra dışarda taraftarlarımıza soda şişesi fırlatacak kadar çirkinleşmişti. Bunun neticesinde gerek maç içerisinde, gerekse maçtan sonra hiç tasvip etmediğimiz ve hoş görmediğimiz ağız dalaşları ve ufak tefek arbedeler yaşanmıştı. Fakat bu sıkıntı taraftarlar arasında asla olmadı ve aslada olmayacak.

  Bir kaç gündür kulağımıza gelen söylentilere göre, hafta sonu evimizde oynayacağımız maçta bu ismi lazım olmayan futbolcunun ve bazı aklı evvel insanların planlarına göre , ilk maçta yaşanmış olan fakat taraftarlar arasında hiç bir sorun teşkil etmeyen bu sıkıntıları buradaki maçtada gözönüne getirerek taraftarlarımızın tahrik yoluna gidileceği ve zaten sınırda olan saha kapama cezasının aldırılmak istendiği, taraftarlarımızın maç ile alakalarının kopartılarak takımına desteğinin kesilmesinin planlandığı yönünde hoş olmayan düşüncelerin olduğunu duymaktayız. Bu şekilde düşüncesi olan insanlar bizi bizzat tanırlar. Böyle bir dalavereye girildiğinde sonuçlarının ne olacağınıda çok iyi bilirler.. Kendileri bizzat yaşamışlardır. O yüzden bu şekilde işlere kimse girmesin , ayrıca BAYRAMPAŞALILAR’ın İnegölspor ve EFSANE MARATON ile olan dostluğunu bu şekilde zedeleyeceğini düşünmesin.

  Kulüplerden futbolcular gider, teknik heyet gider,yönetim gider, başkan gider ama taraftarlar her zamanki yerlerindedir ve taraftarlar arasındaki dostluk, kardeşlik gibi duygular öyle çabuk bitmez.. İnegölspor ile Bayrampaşa taraftarları arasındaki dostluk zaten asla bitmez. Maç içerisinde tabiki herkes kendi takımını destekler , maçı kazanmasında rol oynamak için didinir durur.. Ama herşey sahada kalır ve ayrı tribünde olan insanlar yine dışarda kolkola olur..

  Değişik düşünceler içine giren, girmeyi düşünen insanlara tavsiyemiz akıllarını başlarını toplamaları olacaktır.

  Son olarak taraftarlarımızdan ricamız, her ne olursa olsun ne kadar tahrik edilme durumu olsada olsun, sahaya asla yabancı madde kimse atmasın küfürler olmasın.. İki tribün arasındaki kardeşlik bazılarına ders olsun.. Unutmayınki sahaya atılacak herhangi bir yabancı madde veya edilecek küfürler bu düşüncedeki insanlara yardım etmek anlamına gelecek ve kulübümüz saha kapama ile para cezası alacaktır.

  İNEGÖL İLE ARAMIZI KİMSE BOZAMAZ..!!

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. Fırat Yıldız dedi ki:

   İnegöl Paşa <3

  2. mustafa sönmez dedi ki:

   SAKİN OLMAK LAZIM!…HERGÜN ŞEYTANI YENMEKLE GEÇEN MESAİMİZ, ZORLU BİR PAZAR GÜNÜ DÖRT SAAT UZAYACAK…BEN DEĞER VERDİĞİMİZ İNSANLARIN YER ALDIĞI İYİ BİR RAKİPLE OYNAYACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM…BÜTÜN KUSURLARI BİLİYORUZ..ALANI DA, SATANI DA……AMA SON SÖZ!…”KUSUR GÖRENİNDİR”… YOK SAYIN, YOK OLUR!…..VAR SAYARSANIZ ÖFKENİZ DE BÜYÜR, GÖZBEBEKLERİNİZ DE…KÜÇÜK ŞEYLERİ “BÜYÜK” YAPARSINIZ…AYIP UTANIR..

  3. Berk Gökçen dedi ki:

   Bi kopil yüzünden kardeşilerimizle aramızı asla bozmayız..

  4. İnegöllü Serkan dedi ki:

   Topçu Gidici KArdeşlik Kalıcı Bu Olay Söz Konusu ble olamaz ..Sonuna KAdar parmakla Gösterilcek Bir KArdeşliğimizin olmasını istiyorum ..Palşalılara Slamlar.

  5. emre dedi ki:

   Kimse Bozamaz!

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20