• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  İnanmak ve Başarmak isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 10 Mart 2011 / 18:01 |

  Son iki haftada alınan 2 beraberlik sonucu karamsarlığa kapılan yüreklerimiz insanın içini titreten soğuğa ve karlı havaya rağmen bugünki galibiyetle yine şampiyonluk için deli gibi atmaya başladı. Artık şampiyonluk kelimesini daha sesli olarak telaffuz ediyoruz ve o günü düşündükçe içimiz kıpır kıpır oluyor. Kolay değil camiamız ve taraftarlarımız öylesine kilitlendiki şampiyon olmaya veya en azından play off lara kalmaya deplasmanda alınan beraberliklere bile sevinemez hale geldik hepimiz.

  Taraftarın bu inancı takımdaki futbolcularımızada yansıyor ve onlarda inanıyor bunu hepimiz görüyoruz. Bu inancın sonucundada başarılar geliyor ve inşallah gelmeyede devam edecektir. Yazımızın başındada dediğimiz gibi içimizi titreten soğuk ve karlı hava alınan galibiyetle yerini sıcaklığa bıraktı. Tribünlerdeki herkesin elleri ve ayakları titriyordu belki ama yürekleri sıcacık olmuştu bir anda. Bu maçta okulunu ve işini bırakarak tribünlere koşan taraftarlarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz.

  Şimdi önümüzdeki hafta belkide bundan sonraki en zor deplasmanımız var. Belediye Bingölspor ile deplasmanda karşı karşıya geleceğiz. Fakat takımımızdaki bu inanç ve hırs devam ettiği sürece bu maçtanda puan veya puanlarla döneceğimize inanıyoruz. Eğerki bu maçtan galibiyetle dönersek inanıyoruz ki artık önümüz açık ve şampiyonluk şarkılarını söylemeye başlarız. Tabi bu futbol ve maç oynanmadan ne olacağı belli olmaz. Ama içimizdeki inancı gördükçe en zor maçların bile bizler için galibiyetle noktalanacağını umit ediyoruz.

  Takımımıza her zamanki gibi inanıyor ve güveniyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20