• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  İnanç isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 19 Eylül 2011 / 10:22 |

  Son iki haftada alınan arka arkaya mağlubiyetler sonrası herkes bu deplasmandada takımın ne yapacağını merak ediyordu ve açıkçası herkestede bir umutsuzluk vardı. Bir önceki maçta oynanan oyun insanları acaba diye düşünceye sevk etmişti. Çoğu kişi Gümüşhanespor gibi güçlü bir takım ile deplasmanda oynanacak maçtan alınacak beraberliğin bile iyi olduğunu düşünmeye başlamıştı. Fakat futbolcularımız ve teknik kadromuz bu düşüncenin dışında olduğunu dünkü maçta gösterdi. Alınan başarısız sonuçların sorumlusu nasılki onlarsa, dünkü galibiyetin ve oynanan futbolun sahibide onlardı. Bu bilinçle sahaya çıkılınca daha doğrusu inanıp sahaya çıkılırsa bu takımın neler yapabileceğini herkes gördü.

  Geçen haftaki mağlubiyetlerden sonrada belirttik. Ligin henüz başı ve bu köprünün altından daha çok sular geçecek. Nasıl ki alınan mağlubiyetlerde bu bilinçle düşündüysek alınan bu galibiyet sonrasındada bu bilinçte olmamız lazım. Güçlü bir takımı deplasmanda güzel bir oyunla ve net bir skorla devirmenin sevincinin çok fazla sürmemesi ve önümüzdeki maçlar için kimse üzerinde rehavete sebebiyet vermemesi lazım. Bld.Vanspor karşılaşmasında alınan galibiyetten sonra oynadığımız iki maçtaki sonuçlar bunun göstergesi.

  Şimid önümüzdeki hafta Ümraniyespor ile kendi evimizde karşı karşıya geliyoruz. Rakibimiz her ne kadar bu sene 3.lige çıkmış olsada küçümsenmemesi gereken bir takım. Hocamızın geçtiğimiz sene onların başında olması bizim için bir avantaj mutlaka. Bu avantajı teknik kadromuzun ve futbolcularımızın kullanarak galibiyetle sahadan ayrılacağına inancımız tam.

  Umuyoruzki dün alınan galibiyet seri galibiyetlerin başlangıcı bir maç olacaktır. Ve takımımız bundan sonraki maçlarda camiasına yakışan bir futbol ile sahadan arka arkaya galibiyetlerle ayrılacak ve ligde layık olduğu üst sıralara doğru tırmanışa geçecektir. Yeterki tüm camia dün kazanmasını sağlayan inancını ve ruhunu kaybetmesin.

  Bu takıma herkesin inanması ve güvenmesi lazım. Biz inanıyoruz..

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Maç günü maça gelecek olan bayan taraftarlarımız stadın orada dernek başkanımız Bahadır Vatansever’e ulaştıkları takdirde içeri giriş konusunda kendisi yardımcı olmaya çalışacaktır.

  2. haldun eker dedi ki:

   çok güzel bir organizyon olur bende katılıyorum ama bilet alma olayı yanlış küfürden de uzak bir maç zevki olur kanısındayım haydi byrmpşa elele

  3. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ serap yılmaz

   Herhangi bir yer ayrılmasına gerek yoktur. Sonuçta bileti olan her taraftar maça girebilir.

  4. serap yılmaz dedi ki:

   pazargünü maç 15. 00 de unutmayın

  5. serap yılmaz dedi ki:

   haydi bayanlar maça

  6. serap yılmaz dedi ki:

   ümraniye maçında bayanlara yer ayırmanızı istiyoruz kadın çoluk çocuk maça gelmek istiyoruz

  7. enver zengin dedi ki:

   deplasman galibiyetinden dolayı tebrik ederim. yalnız çok sıkıntılı bir durum var. APO ve ÖZKAN bu gidişle PUBİS olmak üzere kendilerine çok iyi bakmaları gerek ayrıca iyi bir hekime tedavi olması gerekmekde cahil masörlerin yanlış tedavi sonrası top hayatları bitebilir…… PUBİS bildiğiniz gibi arda turan ın hastalığı 4-5 ay çok iyi hekimlere gitmesine rağmen iyi bakılmasına rağmen süre bu kadar uzun eeee bizim topçularada çok iyi bakacakları muamma evt bu neden olur ya topçu kendine iyi bakmaz yada yanlış idman programından olur benim şahsi görüşüm hocaların yanlış idman proramı ayrıca suni çim takım için ne kadar kaliteli deselerde maalesef yeni gelen oyuncular kalitesiz ya sakat ya sorunlu kariyerden bahsediyorlar hepsi buz gibi yalan geçen yıldan kalan yasin . hüseyin ilker apo. özkan oğuz cenk aykut soner polat ın kaliteleri yenilere göre daha üst seviyede herneyse ligin başı inşallah yeni gelenlerin performansı artar daha iyi seviyelere geliiriz ama şu gerçek unutulmasın ANTRÖNÖR yani yardımcı hoca bilgisiz yanlış idman programlarıyla devam ettiği sürece takım daha çok sakat verecek unutmayın

  8. haldun eker dedi ki:

   ilk devre bizim aleyhime 2- 3 olurdu ..allahdan ikinci dvre başında attığımız gollle 3-0 lık net bir galibiyet elde ettik…. şu bir gerçek ki iyi oynamıyoruz. ne yapacağı belli olmayan bir takım hüviyetindeyiz umarım gelecek haftalarda toparlanırız yine galibiyet güzel tebrikler

  9. Burak dedi ki:

   Biz hep yanındaydık ve hep yanında olacağız !!

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20