• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  İlk Yarının Ardından isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 30 Aralık 2011 / 19:03 |

  Bugün oynanan karşılaşma ile birlikte ligin ilk yarısını geçen seneye nazaran oldukça iyi bir yerde ve geçen sene topladığımız puanların 8 fazlasını toplayarak bitirmiş olduk. Geçtiğimiz sezon ilk devre sonunda 26 puanımız varken ve 6.sıradayken bu sene 34 puanla 3.sırada bulunuyoruz. İstatistiklere bakarsak geçtiğimiz sezona göre daha iyi durumda olduğumuz bellidir.

  Fakat bu sene kendi evimizde kaybettiğimiz oldukça kolay puanlarada yanmıyor değiliz. Takımımız kendi evinde taraftar desteği ile son 2 sezondur rakiplerine göz açtırmamasına rağmen bu sene maalesef aynı başarıyı gösteremedi. Deplasmanlarda oynadığı göze hoş gelen ve mücadeleci futbolu bu sezon kendi evimizdeki maçlarda ( bir kaç maç dışında ) henüz görebilmiş değiliz. Oysaki bir futbol takımının en büyük kazancı kendi evinde rakiplerine geçit vermemesidir. İnanıyoruz ki ligin ikinci yarısı ile birlikte takımımız kendi evindeki maçlarda yine eski hüviyetine bürünecek ve rakiplerine geçit vermeyecektir. Bunun içinde yönetim kurulumuzun ve özellikle teknik heyetimizin gerekli bölgelerdeki eksikleri tamamlamak için ellerinden geleni yapacağına inancımız tam.

  İnanıyoruz ki takımımız ilk yarıda özellikle son haftalardaki başarılı performansını artırarak ligin sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyecek ve camiamıza 2.lig sevincini yaşatacaktır. Taraftarlar olarak bu konuda takımımıza sonuna kadar güveniyoruz ve destekliyoruz.

  Yeni gireceğimiz 2012 yılının tüm taraftarlarımıza ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz. Yeni yılda umarız herşey dilediğimiz ve istediğimiz gibi olur.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. ömer yıldız dedi ki:

   bu takıma saglam bi sponsor gerekli…

  2. saffet dedi ki:

   takım iflas edecek transfer transfer nereye kadar

  3. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ ömer yıldız

   5 Ocak’ta başlayan transfer sezonunundan önce transfer yapılmasını bekliyosanız yanılıyorsunuz. Elbetteki görüşmeler yapılıyor değişik futbolcularla. Fakat henüz görüşme aşamasında olan ve anlaşma sağlanmamış haberleri vermemizi beklemeyin. Haber geçince nedense futbolcuların bağlı olduğu kulüpler kendilerini süper lig takımı olarak görmeye başlayıp fiyat yükseltiyor. Anlaşma sağlanan her oyuncuyu sitemizden tabiki bildireceğiz.

  4. ömer yıldız dedi ki:

   hiç mi hazırlık maçı oynanmıyor hiç transfer yapılmıyor admin..

  5. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Netleşince bilgisi verilecektir.

  6. lazo dedi ki:

   admin trasfer haberlerini neden yayinlamiosunuz kim gelmiş kim gitmiş bizi bilgilendirin … syglr

  7. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ emre

   Ekstra olarak 1 maç fazlamız var. Bu sene 19 hafta olabilir ama 18 maç oynadık 1 hafta BAY geçtik. 😉

  8. emre dedi ki:

   geçen seneden 8 puan fazlamız olmuş olabilir ama geçen sene 17 maç üzerinden bakarsak aynı seviyedeyiz denebilir ama bu ekstra maçlardan dolayı biraz iyi görünüyoruz.

  9. ayhan dedi ki:

   Kesinlikle tranfer şart göbek2 adam lazım sol açık1 santrafor1 mevkine ve sağ bekte olabilir ünal’dan daha atik ekrem dil gibi atik bir sağ bek 4-5 adam kesinlikle lazım tecrübeli bie kaleci almamız lazım

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20