• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  İlk devre değerlendirmesi isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 20 Aralık 2016 / 12:36 |

  devre

  2016-2017 sezonunun ilk devresi geçtiğimiz hafta sonu uzun zaman sonra dönüş yaptığımız Çetin Emeç Arena’da oynadığımız Orhangazispor karşılaşması ile sona erdi.

  Geçtiğimiz sezon büyük bir çöküntü sonucunda geçici olarak geri geldiğimiz Spor Toto 3.ligde sezon öncesi yönetim ve takım bazında yaşanan gelişmelerle merhaba diyerek sezonu açtık. Camiamızdaki en büyük gücümüz olan birlikteliğin yeniden sağlanabilmesi ve güzel günlere dönüş yapabilmek için oluşturulan yeni ve güçlü bir yönetim sonucunda geçmişe koca bir sünger çektik hep birlikte. Takımın başına semtimizin insanı ve hepimizin çok yakında tanıdığı Murat Şenvardar’ın getirilmesi, yönetimde yine hepimizin tanıdığı insanların bulunması, taraftarla bütünlük sağlanması ve herşeyden önemlisi yönetimdeki her bireyin işine dört elle sarılması camiadaki kenetlenmenin başarıyla oluşturulmasının en büyük sebepleriydi.

  Sezon öncesi oluşturulan yeni bir kadro ve iyimser havayla sezona merhaba diyen takımımız ilk maçta hiç kimsenin beklemediği Ordu mağlubiyetiyle başlangıç yaptı. Fakat tamamen değişen bir kadro ve teknik heyet sebebiyle hiç kimsede umutsuzluk yaşanmadı. Herkes takımın oturacağına ve başarılı günlerin geri geleceğine olan inancını kaybetmedi. İlk galibiyetini 5. haftada oynanan 12 Bingölspor maçında alabilen takımımızdan buna rağmen herkesin beklentisi olumluydu. Tek sorun olarak gözüken gol atamama engelinide aştığı takdirde takımımızın bileği kolayca bükülmeyecek bir takım olduğuna herkesin inancı tamdı. Ve öylede oldu. 7.haftada oynanan Maltepespor maçında rakip filelere 5 gol gönderen takımımız bu maçla birlikte arka arkaya 3 galibiyet alarak o zamana kadar yaşanan olumsuz havayı tamamen dağıttı. Maç sonuçlarından çok oynadığı futbolla ilgi odağı olan ve güven veren takımımız 7.haftadan ilk devre sonuna kadar oynadığı 11 lig maçında 7 galibiyet 2 beraberlik ve sadece 2 mağlubiyet alarak puan cetvelinde hızla üst sıralara tırmandı.

  İlk devrede sondan bir önceki maçta Denizli Bşh.Bld.Spor ile oynadığı karşılaşmada berabere kalmasa ilk devreyi 30 puanla play off potasında bitirecek olan takımımız kaybettiği 2 puanla devre arasına 28 puanla 7.sırada girdi. 15 Ocak’ta evimizdeki Orduspor maçı ile start alacak olan ikinci devreye kadar önünde 1 aylık bir zaman olan takımımızın bu süreci iyi değerlendirerek eksik görülen noktalara yapabileceği bir veya birkaç transfer bizleri sezon sonunda belki şampiyon belkide play offlardan tekrar 2.lige taşıyacaktır. Oynadığı futbolla birlikte son dakikaya kadar vazgeçmediği mücadelesiyle tüm camiaya güven veren ve 1 yıl sonra dönüş yaptığı kendi evi Çetin Emeç Stadı’nda en büyük gücü olan taraftarlarıyla bütünleşecek olan takımımızın özellikle iç sahada yenilmesi mümkün olmayan bir hüviyete bürüneceğine inanıyoruz.

  Takımımızın kötü diyebileceğimiz bir başlangıçla merhaba dediği 3.ligde haftalar ilerledikçe toparlanması ve grubunun belkide en çok keyif veren futbolunu oynaması hepimizin geleceğe umutla bakmasını sağlıyor. Tabi bunda en büyük etkeninde senelerdir kulübümüze desteğini esirgemeyen ve bu sezon başında geçen sezonun sonunda yaşanan başarısızlık sebebiyle duruma direkt olarak müdahil olan Belediye Başkanımız sayın Atila Aydıner’in payı yadsınamaz. Atila Aydıner’in talebiyle kulübümüzün başına geçen belediye başkan yardımcısı Yalçın Sırakaya başkanımızın ve gecesini gündüzüne katan yönetim kurulunun öncelik olarak camia içindeki bütünlüğe ve kenetlenmeye önem vermesinin bugünkü birlikteliği oluşturduğunu söylemeliyiz. Başkanı, yönetimi, teknik heyeti,futbolcusu, takımda çeşitli görevlerde bulunan çalışanları ve taraftarlarıyla bir yumruk olan takımımızın belediye başkanımız Atila Aydıner’inde tam desteği ile sezon sonunu arzu ettiği yerde bitirerek önümüzdeki sezon tekrar 2.ligde mücadele etmeye hak kazanacağına yürekten inanıyoruz.

  İlk devrede her kesimin desteği ile tam olarak istediği yer olamasada puan cetvelinde play off potasını zorlayan takımımızın bu desteği ve birlikteliği bozulmadığı ve ikinci devredede devam ettiği sürece sezon sonunda ipi göğüslememiz kuvvetle muhtemel. Camiamızdaki her kesiminde bunun bilincinde olarak takımımıza desteğini hiç bir zaman esirgemeyeceğine inanıyor ve takımımıza 15 Ocak’ta başlayacak sezonun ikinci yarısında başarılar diliyoruz.

  İNANIYORUZ , BAŞARACAĞIZ..

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20