• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Hoşçakal ÇETİN EMEÇ isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 30 Kasım 2012 / 16:55 |

  Deprem riski sebebiyle yıkımına karar verilen ve yerine yenisi yapılacak olan Çetin Emeç stadı tribünlerinin yıkım işlemi bugün düzenlenen törenle başladı.

  Haber kanallarının ve gazetelerin büyük ilgi gösterdiği , taraftarların ve ilçe halkınında katıldığı törende ilk kepçe darbesini vuran belediye başkanımız Atila Aydıner yapmış olduğu konuşmada yeni yapılacak tribünler için gerekli izinlerin alındığını belirterek belediye bütçesinden 750.000.- tl pay ayırdıklarını, 750.000.- tlde Spor Bakanlığı tarafından sağlanacağını söyledi. Yıkım ve yeniden yapılma işleminin tamamen belediyemiz tarafından yapılacağını söyleyen Atila Aydıner en kısa sürede yeni tribünlerin inşasının tamamlanarak maçların ikinci devre stadımızda oynanabileceği müjdesini verdi.

  Törende aldığımız bilgilere göre, yapılacak olan tribünler ile saha arasında herhangi bir boşluk olmayacağı ve koşu pistinin kaldıralacağını öğrendik.  Böylece yapılacak olan kapalı tribünün sahaya etkisinin çok daha fazla olacağı aşikar. Umuyoruz ki tribünlerimiz herhangi bir aksilik ile karşılaşmadan bir an önce tamamlanır ve ikinci devre maçlarımızı semtimizde oynamaya başlarız.

  Taraftarlara verdiği sözü tutan başkanımız Atila Aydıner’e tekrar teşekkür ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz.

  Törende çekilen fotoğraflara aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Çekilen video görüntüleri bu akşam sitemiz üzerinden paylaşılacaktır.

  STAD YIKIM TÖRENİ RESİMLERİ

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20