• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Hocamızla röportajımız yapıldı isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 6 Ağustos 2011 / 18:58 |

  Geçtiğimiz haftalarda kulüp başkanımız ile yapmış olduğumuz röportajdan sonra bugünde teknik direktörümüz Ergün Ortakçı ile bir röportaj gerçekleştirdik. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen söyleşide hocamızı daha yakından tanıma fırsatı bulduk ve takımımızla ilgili bilgileri ilk ağızdan almış olduk. Kendisine yönelttiğimiz soruları ve vermiş olduğu cevapları çekmiş olduğumuz videomuzdan izleyebilirsiniz. Videoya sitemizin sol bölümündeki haftanın video köşesinden veya facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

  Hocamızla yapmış olduğumuz röportajdan sonra başkanımız ilede kısa bir görüşme yapma fırsatımız oldu. Kendisinden öğrendiğimize göre takımımıza 2 yeni transfer daha katılmış durumda. Kasımpaşa’dan santrofor mevkii için Onur Aydın ve Gebzespor’dan defans mevkii için Ünal’ı renklerimize bağladığımızı öğrendik. Ayrıca ayın 15’inde grup ve fikstür çekimi yapılacakmış büyük ihtimalle. Bu çekimden sonra sezon açılışımızıda gerçekleştireceğiz. Kendisine açılışın gece olması konusundaki talebimizi yinelediğimizde büyük ölçüde bir aksilik çıkmayacağını ve gece yapılmasının düşünüldüğünü belirtti.

  Sayın hocamıza ve sayın başkanımıza bizlere değerli vakitlerini ayırdıkları için teşekkür ederiz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. mustafa sönmez dedi ki:

   BÜTÜN İMKANLARIMIZLA YANINIZDAYIZ HOCAM..KAYBEDERKEN DE KAZANIRKEN DE ELİNDEN GELENİ SAHAYA DÖKEN HERKESİ SIRTINDA TAŞIYAN BAYRAMPAŞA’LILAR SEVGİLERİNDEN SİZLERİ DE MAHRUM BIRAKMAYACAKTIR..
   BAYRAMPAŞA TARAFTARI FUTBOLU BİLEN BİR TOPLULUKTUR.İNŞALLAH ÇOK ZORA DÜŞMEZSİNİZ..AMA DÜŞERSENİZ DE FARKETMEZ..ONLAR SİZİ AYAĞA KALDIRIR..
   HERKESE SELAM!…

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20