• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Hocamız Hakkında isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 6 Haziran 2012 / 13:24 |

  Son günlerde sitemize bazı kullanıcılar tarafından takımımızı 2.lige çıkartan hocamız sayın Bülent Demirkanlı’nın takımımızdan ayrıldığı yönünde yazılar yazılmaktadır. Bu yazılar üzerine hocamız Bülent Demirkanlı ile telefonla görüştük. Kendisi şu anda tatilde olduğunu, önümüzdeki sezon için kulübümüzle tatilde olması sebebiyle herhangi bir görüşme yapmadığını ve tatilden döndükten sonra oturulup konuşulacağını belirtti.

  Sezon bitiminde Trabzon’da olan ailesini uzun süre görmediği için şehir dışına çıktığını ve bu sebeple kutlamalarada katılamadığını bu konuda herhangi bir art niyet aranmaması gerektiğini söyledi.Takımdan şu aşamada ayrıldığı yönünde herhangi bir durumun söz konusu olmadığını, yeni sezon için ilk tercihinin kulübümüz olduğunu ve tatil dönüşü yapılacak görüşmeler sonucunda herşeyin şekilleneceğini bildirdi.

  Hocamızla yapmış olduğumuz görüşme bu şekildedir ve şu anda yeni sezon için kesinleşen herhangi bir durum yoktur. Bazı kullanıcıların TFF sitesinde hocamızın sözleşme tarihinin 31.Mayısta dolduğunu ve yenilenmediğini belirtmektedirler. Tatilde olması sebebiyle görüşme dahi yapılmamış ve yeni sözleşme imzalanmamış olması sebebiyle eski sözleşmenin TFF sitesinde bulunması gayet doğaldır. Elbetteki taraftar olarak bizler takımımızı 2.lige çıkartan hocamızla yola devam edilmesini gönülden istemekteyiz. Fakat tarafların yapacağı görüşmeler neticesinde anlaşma sağlanıp sağlanmayacağı yönünde bir bilgi vermemiz yanlış olur.  Tüm taraftarlarımız gibi bizlerde yapılacak olan görüşmeleri sabırsızlıkla beklemekte ve camiamızca en doğru ve hayırlı kararın alınacağını umut etmekteyiz.

  Saygılarımızla,

  bayrampasalilar.com

  Yorumlar

  1. ibrahim dedi ki:

   bayrampaşa sevgisi bambaşka Fuhamda oynayan gurbetçi futbolcu kerim frei’nin sözleri
   Bayrampaşa’nın yeri benim için apayrı

   Hürriyet’in ulaştığı Kerim’in verdiği demeçten satırbaşları;

   – Babam İstanbul Bayrampaşa’da doğmuş. Ekmek parası için İsviçre’ye göç etmiş. Beni bayramlarda sık sık İstanbul’a getirirdi. Benim için Bayrampaşa’nın yeri başkadır.

  2. merdan dedi ki:

   yönetim yok ki transfer olsun

  3. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ lazo

   TFF tarafından resmi transfer sezon açılışı 14.haziran olarak belirlendi. Elbetteki görüşülen oyuncular mevcut fakat sözleşme imzalanmadan veya prensip anlaşmasına varılmadan bir transfer haberini varsayım dahi olsa vermek maalesef futbolcuların fiyatlarının yükselmesine sebep oluyor. Bu sebeple kulübümüzün çıkarları doğrultusunda sözleşme imzalanmadan bu şekilde bilgi vermeyi doğru bulmuyoruz..

  4. lazo dedi ki:

   trasfer hakıında bizi bilğilendirin gelen giden varmi syglar…

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20