• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Herşey Güzel Olacak isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 26 Kasım 2012 / 3:08 |

  04.Kasım’da başlayan yoğun maç programı Kırklarelispor ile oynanan ve galibiyetle sonuçlanan karşılaşma ile birlikte sona erdi. 20 günlük bir sürede oynanan 6 maçta 3 galibiyet 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet ile tamamladığımız bu süreçten sonra futbolcularımız 10 günlük dinlenme imkanı buldular.

  Geride kalan bu 6 maçın 5’i lig maçıydı ve bu maçlarda takımımız aldığı 8 puanla belkide en az zararla bu süreci geçirmiş oldu. Bu maçların içinde sadece 1 mağlubiyeti olan , onuda lig liderine karşı almış olan takımımızın ileriki haftalar için öyle kolay lokma olmadığıda ortaya çıkmış oldu. Camia içinde veya dışında bazı kişiler bu duruma kötü olarak baksada bize göre 5 maçta alınan 8 puan öyle yabana atılır bir durum değil. Ki bu yoğun periyodu yeni bir hocayla yaşamış olmamızda unutulmamalı. Herşey daha güzel olacak diye umut ediyoruz.

  Bu haftayı bay geçecek olmamız sebebiyle artık tüm gözler 05.Aralık çarşamba günü süper lig ekiplerinden Kasımpaşa ile oynanacak kupa maçına çevrildi. Rakibimizin konumu itibariyle tur ihtimalimiz çok zayıf gözüksede futbolda herşeyin olabileceği unutulmamalıdır. Nasılki bir önceki turda Kartalspor ile eşleştiğimizde buraya kadar gözüyle bakıldıysa ve bu şekilde bakanlar yanıldıysa bu maçtada herşey olabilir. Takımımızın bu maçta gerektiği şekilde oynayacağına ve zorda olsa tur atlama ihtimalinin olduğuna biz yürekten inanıyoruz. Kupada elenmek herkes için , hatta futbolcularımız için bile normal karşılanabilir , ama geçilecek bir tur takımdaki futbolcularımızın başta olmak üzere herkesin Türkiye gündemine oturması demektir. Buda futbolcularımız için güzel bir vitrin,  camiamız içinde müthiş bir hava demektir. Tek maç üzerinden oynanan maçlarda geçtiğimiz yıllarda örnekleri olduğu gibi sürprizler olması muhtemeldir. Biz takımımızın bu maçtan zorda olsa alnının akıyla çıkacağına inanıyoruz.

  ARtık son haftalarına yaklaştığımız ilk devrede bundan sonraki maçlarda mümkün olan en fazla puanı toplayarak devre arasına girmemiz gerekiyor. Geçtiğimiz maçlarda takımımızın oynadığı futbol ve şansız şekilde kaybedilen puanlar bizlere ilerisi için umut veriyor. Özelliklede yoğun bir tempoda oynadığımız maçlarda sadece 1 mağlubiyetimizin olması takımımızın ısıran ve mücadele eden bir hüviyette olduğunu gösteriyor hepimize. En büyük eksikliğimiz olan gol sorununa çözüm bulduğumuzda şu anda bulunduğumuz yerden üst sıralara doğru tırmanışa geçmemiz gayet doğal. İlk devreyi bu şekilde en az zararla bitirdikten sonra devre arasında eksik bölgelere yapılacak takviyeler ikinci devrenin bizler için gayet güzel geçmesini sağlayabilir. Özellikle ligin ikinci devresinde maçları kendi evimizde oynayacağımız düşünülürse ikinci devre için hiçte umutsuz değiliz. En kötü günlerde bile takıma desteğini esirgememiş olan ve içerde dışarda yıllardır verdiği destekle taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmış olan taraftarlarımız, bir türlü ısınamadıkları Güngören yerine kendi evlerinde yani Çetin Emeç’te oynanacak maçlarda yine alışılmış destekleri ile tribündeki yerlerini alacaklardır.

  Tarihinde ilk defa 2.ligde mücadele eden ve senelerdir burada bulunan takımlarla düşe diş mücadele eden takımımızın , kendi evine geçtiğinde taraftarının desteği ile daha iyi maçlar oynayacağına ve sıralamada üst sıralara çıkarak ligden düşme korkusunu yaşamayacağına inanıyor ve takımımıza başarılar diliyoruz.

  bayrampasalilar.com

   

  Yorumlar

  1. @ Kubilay Kural

   İyi dilekleriniz ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Sizede başarılar diler saygılarımızı sunarız..

  2. Kubilay Kural dedi ki:

   Öncelikle Örnek Alınacak Bir Taraftar Grubusunuz. Sizi Daha İyi Yerlerde Görmek İsteriz. Ligde,Ziraat Türkiye Kupasında ve Davanızda Başarılar Dileriz. BAYRAMPAŞAYA SEVGİLER SAYGILAR. AMASYA ŞEHZADELER TARAFTAR GRUBU

  3. Bayrampaşalılar dedi ki:

   ÇOCUKLAR İNANIN İNANIN ÇOCUKLAR !
   GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ GÜNEŞLİ GÜNLER !!

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20