• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Hedefe İlerliyoruz isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 11 Nisan 2011 / 12:36 |

  Geçen haftaki şok mağlubiyet sonrasında bu hafta oynanacak Kırşehirspor maçının önemi büyüktü. Her maçın önemi zaten fazla ama mağlubiyet sonrası olası bir moral bozukluğu durumu ve rakibimizin pozisyonu itibariyle oldukça riskli bir maç olacağı kesindi. Özellikle hafta içi rakip taraftarların yazıları zaten gergin olan ortamı dahada gerilmesine sebep olmuştu. Fakat taraftarlarımız yine büyüklüğünü gösterdi ve maç içinde özellikle rakip kalecinin tahriklerine kapılmadan ve herhangi bir olaya karışmadan sadece takımına destek olmasını bildi.

  Bu haftaki galibiyet sonrası sıralamada üzerimizdeki rakiplerinde puan kaybı ile ligde 2.sıraya kadar yükseldik. Lider ile aramızda sadece 1 puan var ama 3. ve 4.sıradaki takımlarlada aynı puandayız. Bu sebeple bu haftaki İstanbulspor maçı oldukça önemli bir maç. Çünkü İstanbulspor ikinci yarıda oldukça başarılı bir performans sergiliyor ve bizim açımızdan zor bir maç olacak. Fakat maçın İstanbul dışında olmaması takımımızın müthiş bir taraftar desteği ile oynaması anlamına geliyor. Ve bu taraftar desteği ile bu maçtan galibiyetle ayrılarak şampiyonluk umutlarımızın süreceğine inanıyoruz. Takımımızdanda bekletimiz rakibini hafife almadan ayakları yere basarak bu maça hazırlanmaları ve galibiyetle ayrılarak rakiplerinin puan kaybını beklemeye devam etmeleri.

  Taraftarlarımızdaki ve futbolcularımızdaki bu inanç bizi lig sonundaAllah’ın izni ile şampiyonluğa ulaştıracaktır. Çünkü hakediyoruz..

  Takımımıza her zaman olduğu gibi inanıyor ve güveniyoruz..

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. lazo dedi ki:

   bayrampaşamıza 2 liğ yolunda başarilar dilerim işallah bu sene 2 liğe cıkariz 5 sene süre zarfi içindede takımımızı bank asyada görmek temeliysiyle

  2. Şampiyon Şampiyon PAŞA şampiyon alkışlayın ib...ler PAŞA şampiyon.. dedi ki:

   Artık taraftarda üstüne düşeni yapsın. Bu hafta 2000 kişi gidelim İstanbul maçına.nasıl olsa kapasite sorunu da yok.Tabi bunu sağlamak için yarından itibaren duyurulara başlamak lazım.Bunun içinde en büyük iş taraftarlar derneğine düşüyor. Kırşehir maçından önce yine hiçbir hareketlilik yoktu semtte.Artık uyanma zamanı lütfen herkes üstüne düşeni yapsın .Birlik beraberlik sağlansın bayraklar asılsın caddelere. haftasonu da toplu gidiş olsun. Organizasyon nasıl olucak bilgi verilcek mi acaba?

  3. SENOL dedi ki:

   KOL KOLA YÜRÜYORUZ
   ŞAMPİYON OLACAĞIZ
   ŞAMPİYONLUK HAKKIMIZ
   SÖKE SÖKE ALACAĞIZ…

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20