• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Hedef 1. Lig !!! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: ozgur | tarihYayınlanma Tarihi : 30 Ekim 2015 / 17:44 |

  kose1

  Şimdi burada uzun uzun şöyle oldu böyle oldu yazmanın anlamı yok. Hem benim hemde burayı okuyan belirli sayıdaki insanın zamanına yazık. Zaten ne oynadığı belli olmayan, kazanmak için hiç bir gayreti olmayan bir takımı yazmak gereksiz. İllaki bir şeyler yazmak gerekiyorsa diğer maçların aynısıydı. Rakip aynı, oyun aynı, değişiklikler aynı, her şey aynıydı. Zaten bu ligin ne kadar kalitesiz olduğunu grup liderinin böyle bir takım olmasından anlayabilirsiniz. Bu takım nasıl bu kadar puan alabilmiş ve lider durumda anlayabilmiş değilim. Tabi ki ” sen ilk önce kendi takımına bak ” diyecekler olabilir, haklılar.

  Bu takım hocasının hala orada kalabilmesi de bam başka bir olay. Allah’a çok şükür bu maçta da sol bek değişikliğini gördük. Bir ara çok korktum sol veya sağ bek değişmeden oyun bitecek diye ama Koray çıkıp, Raşit kendi mevkisine !!! geçince rahatladım. Sarı kartı varken Terazidere’ye giden topa elle müdahale eden ve takımı eksik bırakan arkadaş inşallah bir daha bu takımın formasını giyemez. O kadar kötü futbolun üstüne tüy dikmek gibi bir şey bu.

  Bu iş nasıl olacak nasıl bitecek bilemiyorum. Sene başı belki bir şeyler olur diye heveslendik ama kursağımızda kalacak gibi. Şampiyonluk diye yola çıktık. Play – off’u zorlarıza döndük. Şimdi de kümede kalalım yeter diyoruz. İlk yarı bitmeden ne diyeceğiz Allah kerim. Geçen senelerde Ümraniyespor deplasmanları öncesi kötü günler geçiriyorduk ve iki deplasmandan da galibiyetle dönmüştük. O galibiyetler bizi hayata bağlamıştı ama bu sefer olmayacak gibi.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20