• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Hayırdır TFF ! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 20 Mayıs 2013 / 12:24 |

  Bugün bildiğiniz üzere bir süredir muamma olan ve PTT 1.lige yükselecek son takımı belirleyecek olan play off maçlarının kura çekimi yapıldı. Öncelikle play off maçları oynayacak tüm takımlara başarılar diliyoruz.

  Fakat bugün saat 11.00’de yapılan kura çekimi sonrası oluşan eşleşmeler yukarıda resmini görmüş olduğunuz ve dün gece saat 01.00’de facebook sayfalarımızdan birine yazılmış olan eşleşmelerle birebir aynı olunca açıkçası kafamızda büyük soru işaretleri oluştu. Sadece eşleşmelerin kura çekiminden 10 saat önce yazıldığı gibi birebir aynı olmasından değil 2 gruba bölünen maçların galiplerinin finalde birbiriyle oynayacak olmasıda bu komple teorilerinin acaba sorusu ile gerçeğe dönüşeceği anlamını çıkarttırıyor bizlere. Şöyle ki ;

  1. grup olarak meydana gelen eşleşmelerde gördüğümüz dostumuz Hatayspor ile Tokatspor’un 1.maçta eşleştiği ve bu maçın galibinin 2.maç olan Nazilli Bld. – Bayrampaşa maçının galibi ile yarı final oynayacağı.

  2.grup olarak meydana gelen eşleşmelerde gördüğümüz Yeni Malatyaspor ile Tepecikspor’un 1.maçta eşleştiği ve bu maçın galibinin 2.maç olan Fethiyespor – İnegölspor maçının galibi ile yarı finalde oynayacağı.

  Yarı final müsabakaları sonucunda 2 il takımının mutlaka yarı finalde olacağı öngörülüyor anladığımız kadarıyla. Ve bu il takımlarınında yarı final müsabakalarını başarıyla geçerek finalde karşı karşıya geleceği ve play off galibinin Ptt 1.lige yükselmesinin önü açılacağı öngörülmüş.

  Belkide bu yazdıklarımız tamamen bir komple teorisi, yukarıda resmini koyduğumuz üzere kura çekiminden 10 saat önce birebir eşleşmeleri facebook sayfalarımızdan birine yazan kişide belkide tamamen salladığı bu kuraları birebir tutturmuştur. Ama insanların aklına soru işaretlerini doldurup play off maçlarını oynatmak sonucunda neler olacak hep birlikte göreceğiz. Bakalım yukarıda yazdığımız teoriler gerçekleşecekmi ?

  Tribünlerde söylediğimiz bir beste gibi sözlerimize son veriyoruz : Kurulan ittifakların , bozalım oyunlarını….. !!

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. berk dedi ki:

   yeeeteeerr yıldırım demirören yeeeteeerrr!

  2. CEMAKO74 dedi ki:

   Bence de şehir takımı çıkartacaklar .
   Ya Hatay spor yada Yeni Malatya sporu çıkartacaklar.
   umarım yanılırım Bir BAYRAMPAŞA lı olarak takımım çıkar inşallah.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20