• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Şapkayı Önümüze Koyma Vakti isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 17 Mayıs 2011 / 16:42 |

  2010-2011 sezonu acısıyla,tatlısıya sona erdi. Geçtiğimiz sezon profesyonel liglere yükselen takımımız ,geçen sezon yaşadığı kötü günlere rağmen bu sezon son maçlara girene kadar şampiyonluğun en güçlü adaylarından biriydi. Fakat hiç beklenmedik maçlarda kaybedilen puanlar önce şampiyonluk umutlarını sona erdirdi, son hafta ise play off umutlarını. Oysa fikstür avantajı ile birlikte taraflı tarafsız herkesin şampiyonluğun en güçlü adayı gözüyle baktığı takımımız nedendir bilinmez son haftalarda beklenmedik puan kayıpları yaşadı.

  Bu sezon taraftara ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Henüz profesyonel ligde 2.sezonu olmasına rağmen en uzak yerlere en zor şartlarda organizasyonlar yaparak takımının yanında olması tüm tribünler tarafından takdirle karşılandı. Özellikle son iki deplasmanda yani Tepecik ve Lüleburgaz deplasmanlarında türlü entrikalarla sevdasından uzak bırakılsada ve üzülerek söylüyoruzki yönetimi tarafından yanlız bırakılsada bu sezonun en çok alkışı hakeden tribünlerindendi Bayrampaşa tribünleri.. Önümüzdeki senelerde bu seneki desteğin kat ve kat fazlasının görüleceğinin habercisiydi bu seneki tribünler ve yapılan organizasyonlar.

  Özellikle son haftalarda görüldüki yönetim kurulu maalesef bazı konularda çok pasif kaldı. Gerek taraftar üzerine oynanan oyunlarda müdahale edemeyişleri, gerek federasyon kararlarında pasif duruşları , gerekse hiç olmadık cezalarda itiraz mekanizmasının işleyemeyişi yönetim olarak eksi durumlardı. Son haftalarda taraftar üzerine oynanan oyunlardaki pasif duruşlar maalesef taraftar üzerinde yönetime karşı güven kaybı oluşmasınada sebebiyet verdi diyebiliriz. Bu sene yaşanan sıkıntıların acemilikten kaynaklandığını düşünerek önümüzdeki sene için dersler çıkarılmasını umuyoruz.

  Son bir söz de futbolcularımıza söylemek istiyoruz. Özellikle bazı futbolcularımızın nasıl düşünceler içerisinde olduğunun farkındayız. Şu güne kadar hiç kimse ağzının açmadıysa emin olun üzerinizde taşıdığınız forma ve arma hatırınadır. Bu taraftar futbola son derece bağlı ve bilinçli bir taraftardır. Sakın olaki taraftarın size karşı olan davranışlarını suistimal etmeyin. Emin olun sezon içerisinde kimin ne söylediğinin, kimin ne şekilde davrandığının ve kimin ne amaçlar taşıdığının bu taraftar farkında. Herkes ayağını denk alsın bundan sonra ve taraftarı veya üzerinde taşıdığı formayı küçük görme gafletinde bulunmasın.

  Önümüzdeki sezon hazırlıkları başladığında tüm camiamızın bu sezondan gerekli dersleri çıkarmış vaziyette davranışlar içerisinde bulunmasını temenni ediyoruz. Bu sene özellikle gol yollarında yaşadığımız sıkıntıların önümüzdeki sezon öncesinde gerekli takviyeler yapılarak aşılmasını bekliyoruz.

  Sözlerimize burada son verirken başta taraftarlarımız olmak üzere, bu takım için çalışan, çabalayan, emek veren herkese teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Yaşam Biter , Destek Asla..

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. İLKER dedi ki:

   bİZ bAyRaMpAşAmIZı SSeVCdIk hErzmN Her YerDe deSTekLedİk:)

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20