• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Hakkı 3 Puandı isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 26 Aralık 2011 / 19:01 |

  Ligde son iki maçından galibiyetle ayrılan takımımızın, pazar günü oynadığı Hacettepe maçının oldukça zorlu geçeceğini belkide herkes bekliyordu. Hacettepe’nin ligde bulunduğu konum ve grubun güçlü takımlarından biri olduğu gerçeği sebebiyle herkeste doğal olarak böyle bir izlenim oluşmuştu. Fakat maça giden herkes gördüki takımımız rakibi karşısında maçın başından sonuna kadar baskılı ve üstün oynayan taraftı. Pozisyona girmekte zorlansa ve yakaladığı bir kaç pozisyonu değerlendiremese bile orta saha hakimiyeti tamamen takımımızın elindeydi.Maç içerisinde gelişen cılız Hacettepe ataklarında defans adamlarımız fazla zorlanmadan gelişen tehlikeleri savuşturdular. Dönen çoğu topun takımımızda kalması ve mücadeleci oyun maçın gidişatının bu şekilde oluşmasını sağladı.

  Dün oynanan maç sonrasında hafta içi beraberliğe razı bir hüviyet çizen bizler,  galibiyetin kaçmasına üzüldük açıkçası. Oynanan baskılı ve mücadeleci futbolun karşılığının galibiyet olması gerekiyordu. Ama takımımızın aldığı 1 puanında oldukça önemli olduğunu biliyoruz ve ilk yarısı sona ermekte olan ligde sıralamada yükselmenin sevincini yaşıyoruz. İnanıyoruzki ilk yarı sonunda takımımızdaki eksik bölgeler için gerekli çalışmalar yapılacak ve ikinci yarı öncesi gerekli önlemler alınacaktır.

  Taraftar her zaman olduğu gibi yine görevinin başında ve takımının yanındaydı. Zor hava ve yol şartlarına rağmen cumartesi gecesi saat 03.00’te otobüslerle hareket eden taraftarlarımız zor geçen bir yolculuk sonrası tribünlerindeki yerlerini aldılar ve yine 90 dakika boyunca takımlarına destek verdiler. Bundan sonraki özellikle iç sahadaki maçlarımızda taraftarlarımızında yerlerini almaya devam ederek takımını son ana kadar destekleyeceğine inanıyoruz. Bu camia birlik olduğunda karşısında hiç bir güç duramaz. Bunun bilincine vardığımız gün tüm engelleri yıktığımız gün olacaktır.

  Takımımızı dün sergilediği futbol sebebiyle kutluyor ve bundan sonraki maçlarda başarılar diliyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. saffet dedi ki:

   nihayet cenk denilen oyuncuyu keşfettiler. hüseyin sakatlanmasa oynama şansı bulamyacaktı.. ama herkes gördüki nasıl forma için savaşıldığını herkese gösterdi. tebrikler CENK

  2. metin dedi ki:

   tebrikler cenk çok iyi oynadın . devamını dilerim

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20