• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  HAK ETMEDİK isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: ozgur | tarihYayınlanma Tarihi : 22 Şubat 2016 / 10:41 |

  kose1

  Sezonun belki de en iyi futbolunu oynadık. Bu sene bu kadar çok pozisyona girdiğimiz bir maç daha yok. Fakat puan tablosuna pozisyona giren değil, topu kaleye sokan 3 puanı yazdırıyor. 5 hafta oldu gol atamıyoruz. Şansızlık mı, becerisizlik mi bir türlü çözemiyorum.

  Maça Ümraniyespor iyi başladı. Fizik olarak bu ligde gördüğüm en iyi takım diyebilirim. Kısa paslarla dikine oynayan bir takım. Üst sıralarda olmaları tesadüf değil. Fakat ne olursa olsun bu takımı buralara yakıştıramıyorum. 15. dakikadan sonra biraz olsun toparlandık ve dengeyi kurduk. Bir çok pozisyona girdik ama topu o kale çizgisinin diğer tarafına geçirme olayını bir türlü gerçekleştiremedik. Ümraniyespor kalecisi Burak’a ayrı parantez açmak gerekiyor, çok iyi bir maç çıkardı. İlk yarı böyle bitecek derken saçma sapan bir gol yedik. Topu kim kime bıraktı hala anlamış değilim. Son saniyelerde yenilen gol takımda adeta çökme etkisi yarattı. İkinci yarı dengeli başladı. Skor avantajını elde etmesiyle rakip daha kontrollüydü. Direkten dönen top gol olsaydı maçı çevirebilirdik. Engin hoca risk alıp üçlü savunmaya döndü ve risk kötü sonuçlandı. Ne olursa olsun böyle bir gol yenmez. 4 kişi arasından rakip oyuncu bu kadar kolay sıyrılamaz. Bülent’in çıkması bence yanlış bir karardı. Şu anda sahada ne olursa olsun kalması gereken tek oyuncu.

  Maç sonu futbolcularla tesislerde küçük bir toplantı gerçekleştirildi. Orada CEFA kelimesi çok geçti. Cefa genelde her taraftar kitlesinin kullandığı bir terimdir. Hayatında bir kere maça gelmiş adamda Cefa çektik der, hayatı tribünde geçmiş adamda. Bu semtin insanları Cefa kelimesini laf olsun diye kullanmazlar. Bu takım kendi mahallesi ile amatör ligde rakip oldu. Yıllarca kendi sahasına sokturmadılar. 1. amatörde şimdi adını bile hatırlamadığımız takımlarla mücadele ettik. Tribünleri olmayan, çamur sahalarda maçlar oynadık. Mahalle takımları bile bu takıma kafa tuttu. Yani bizler Cefa kelimesini boşuna kullanan, laf olsun diye söyleyen insanlar değiliz. Bizler artık Cefa kelimesini söylemek değil aklımıza bile getirmek istemiyoruz. Hep galip gelecek, hep üstlerde olacak değiliz, haddimizi de biliyoruz ama bu semtin insanı yaşanan onca olaydan sonra bir kez küme düşme durumunu kaldıramaz. Futbolcu kardeşlerimiz bizlere böyle bir şeyin akıllarının ucundan bile geçmediğini ve bir an önce toparlanacakları sözünü verdi. Bizler onların sözüne güveniyor ve inanıyoruz.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20