• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Güneşli Günler isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 5 Şubat 2013 / 11:55 |

  İlk yarının ortalarından beri çıkışa geçen takımımız şükürler olsunki bu çıkışını ligin ikinci yarısındada sürdürmeye devam ediyor. İkinci yarının ilk maçında grup lideri ve şampiyonluğun en büyük favorisi gösterilen Balıkesirspor deplasmanından 1 puanla dönen takımımız bu hafta sonu puan olarak ve lig sıralamasında en büyük rakiplerinden Denizli Bld.Spor’u 1-0 yenerek çok önemli bir galibiyete imza attı.

  Belkide sezonun ilk kırılma maçı anlamına gelen bu maçta alınan galibiyet üzerine puan sıralamasındaki rakiplerinin puan kaybı yaşamasıda bu galibiyeti daha anlamlı hale getirdi. Ligin ilk yarısının ortasına kadar düşmeme hesapları yaptığımız 2.ligde herkes artık play off ları yüksek sesle dile getirmeye başladı. Tabiki yükselen sesler birazda taraf olmanın taraftar olmanın gerekliliği diyebiliriz. Asıl önemli olan takımımızın yakaladığı ve uzun süredir devam ettirdiği bu çizgiyi bozmadan daha iyiye gitmesi. Bununda bilincinde herkes.

  Bu hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Kızılcahamamspor karşılaşması çok daha önemli hale geldi. Öyleki bu deplasmanda alacağımız puan veya puanlar önümüzün iyice açılmasını sağlayabilir. Özellikle rakiplerimizin birbirleriyle veya üst sıradaki rakipleriyle oynayacakları maçlar takımımızın daha yukarılara çıkmasını sağlayabilir. Rakiplerimizin alacakları sonuçlar tabiki önemli fakat asıl önemli olan bizim bu formumuzu ve aldığımız bu olumlu sonuçları devam ettirebilmemiz. Yani kaba tabiri kendi göbeğimizi kendimiz kesmeliyiz. Teknik heyetimizin ve futbolcularımızın bu bilinçle hazırlıklarını devam ettireceklerine ve maçlara bu bilinçle çıkacaklarına inanıyoruz. Daha henüz yarısı geçilen ligde kendimize güvenimiz ne kadar önemliyse ayaklarımızın yere basmasıda o derece önemli. Yaşadığımız bu güneşli günlerin sona ermemesi için gerçekçi düşünerek mücadelemizden asla vazgeçmemeliyiz.

  Daha önce ikinci yarıya yetişeceği söylenen fakat çalışmaların uzaması sebebiyle Alanyaspor maçında açılacak olan kendi stadımıza geçtiğimizde takımımızın taraftar yönündende son derece güçlü bir görünüme bürüneceğide düşünülürse, takımımızın önünde daha güzel gözükmemesi için bir sebep yok. Ligde yukarılara tırmanması ile birlikte taraftar olarakta tribünlere daha fazla insan geldiği aşikar. Birde maçların Çetin Emeç’te oynanmaya başlamasıyla umuyoruzki herşey tamam olacak. Kendi evimizde takıma desteği maksimum seviyeye çıkan taraftarlarımızın önünde oynayacak olan futbolcularımızın şu anki istek ve azimlerini devam ettirmeleri durumunda takımımızın bileğinin kolay kolay büküleceğini zannetmiyoruz. Takımımızdaki her bireyin bilerek, görerek ve mücadele ederek maçlara çıkmaları bu tabloyu devam ettirecektir. Fakat meydana gelecek bir boşluk rüzgarı bir anda tersine çevirebilir ve yaşadığımz bu güneşli günler Allah korusun bir anda kapkara günlere dönebilir.

  Herşeyin daha güzel olması, en azından kötüye gitmemesi için en büyük görev teknik heyetimize ve futbolcularımıza düşüyor. Sezon başından bu yana kötü sonuçlarda dahi takıma desteğini esirgememiş olan bir taraftara sahip olmak her takıma nasip olacak şeyler değil. Umuyoruz ve inanıyoruzki futbolcularımızda bunun farkındadır ve herşeyin daha iyiye gitmesi için ellerinden geleni yapacaklardır.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz.

  bayrampasalilar.com

  Yorumlar

  1. OoDaRKoBiToO dedi ki:

   bayrampaşam

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20