• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Güle Güle Hocam isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 30 Ekim 2012 / 18:35 |

  Sezon başından bu yana giden kötü performans ilk kurbanını verdi dün itibariyle. Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısı takımımızla sözleşme imzalayan ve 53 yıl sonra tarihinde ilk defa 2.lige yükselen takımımızın başında bu sevinci yaşayan ve bizlere yaşatan hocamız sayın Bülent Demirkanlı takımımızdaki teknik direktörlük görevinden ayrıldı.

  Elbetteki bu sezonki kötü gidişatın faturasının tek başına Bülent hocaya çıkartılması doğru değil. Kimi yönetimi sorumlu tutuyor bu süreçten, kimi futbolcuları, kimiyse görevinden ayrılan Bülent Demirkanlı’yı. Sorumlu gösterilenlerden biri görevinden ayrıldı artık. Geride kalan maçlarda her ne kadar takımın oyunu gözle görülür şekilde dirençli ve mücadeleci olsada sonuca gidemeyince maalesef bu şekilde sonlar yaşanıyor üzücü şekilde. Kendisine geldiği ilk günden bu yana bizlere yaşattığı tarifsiz sevinçler için tekrar teşekkür ediyor ve bundan sonraki teknik direktörlük yaşamında başarılar diliyoruz.

  Bundan sonraki süreç nasıl işleyecek hep birlikte bekleyip göreceğiz. Takımın başına gelecek olan yeni teknik direktörün sihirli bir değnekle gelmeyeceğini hepimiz biliyoruz haliyle. Fakat söylentilere göre takım içinde futbolcular arasında bahsedilen gruplaşmalar ve huzursuzluk var ise yeni hocanın ilk işi bu olayların kaynağını bulup kökten çözüme oradan başlamak olmalı. Dün yapılan yönetim kurulu toplantısından birde Tuğrul’un kadro dışı kaldığı haberi çıktı. Sezon başında düzensiz yaşantısı sebep gösterilerek ilk önce anlaşma yapılmayan dakat daha sonra sözleşme imzalanan Tuğrul’un kadro dışı bırakılması bu yaşantı sebebiyleyse tekrar kadroya girmesi zor gözüküyor.Gerçi yeni gelecek hocanın alacağı kararlar önemli böyle bir durumda. Orta sahadaki zayıflığımızı gözönünde bulundurup tuğrul tekrar kadroyda alınabilir. Fakat takım içinde olduğu söylenen huzursuzluk sebebi Tuğrul ise yeni hocanın alacağı bu karar en büyük yanlışı olur.

  Evet Bülent hoca artık yok. Bu sebeple bundan böyle futbolcuların bir bahaneside yok. Her zaman gidenin arkasından atıp tutulur biliriz. İyi yönleriden ziyade kötü yönleri gözönüne çıkartılır ve tüm olumsuzluklar gidenin üzerine yıkılır bunuda biliriz. Fakat maçları çıplak gözle izleyen bizler şunuda biliyoruzki takımda kafasına göre takılan, burnundan kıl aldırmayan futbolcularda mevcut. Takımdaki futbolcuların bundan sonraki maçlarda göstereceği performansı merakla bekliyoruz artık. Futbolcularında bir an önce kendisine gelmesi ve takım için oynamaları kendi hayırlarına olacaktır. Takımımız nasılki geride kalan 8 haftada oyun dışında bir varlık gösteremediyse ve ligin dibine demir attıysa ve buna sebep bize göre hocadan önce futbolcularsa, meydana gelen kan değişikliğinide olumlu olarak sahaya yansıtacak olanlar onlar.

  Umuyoruz ki Bülent hocanın yerine gelecek olan yeni teknik direktör bu ligi bilen ve takımımızı yeniden ayağa kaldıracak meziyetlere sahip olan birisi olur. Sezon başından bu yana sabredip her maçta takımını destekleyen taraftarın sabrının taşması demek, kabağın kötü gidişatın sorumlusu görülen herkesin başına patlayacak olması demektir. Her ne kadar dere geçerken at değiştirilmez lafına inansakta derenin henüz başında olduğumuz için gerçekleşen bu istifanın hayırlı olmasını ümit ve umut etmekteyiz. İnşallah takımımız ve camiamız için en hayırlısı ne ise o olur.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. semtaski dedi ki:

   Tuğrul’u affetmek? abi göz var nizam var hiç bir avantajı olmadığı gibi birde huzursuzluk veren herifi affetmek.Defolsun gitsin.

  2. sabri dedi ki:

   sarı murat sami aydın ikilisi bu işi becerir

  3. Bayrampaşa Sevdalısı dedi ki:

   Tek Hoca Sarı Muraaat !

  4. Berk dedi ki:

   bülent hoca gitmemeliydi be 🙁

  5. ozgur dedi ki:

   Bu saatten sonra Tuğruldan gelecek hayır Allahtan gelsin, uzak dursun mümkünse. Bülent hocanın yolu açık olsun.

   Bu saatten sonra mazeret yok. Paranızı alamıyor olabilirsiniz ama ruhsuz oynamanızın izahi yok. Paranızı elbet ki alacaksınız, bizleri daha fazla üzmeyin, zararlı çıkarsınız.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20