• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Gruplara kalmamız çok önemli isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 14 Ekim 2014 / 17:32 |

  Başlıktada yazdığı gibi aslında.. Bu sene yeni bir formatla oynanan Türkiye Kupasında 3.tur maçları sonunda tur atlayan takımlar gruplarda mücadele etmeye başlayacak. Geçtiğimiz senelerde 4.tur maçlarından sonra başlayan grup müsabakaları bu sezon 3.tur sonuna çekildi. Şimdi gelelim 2 sezondur mücadele etmemize rağmen bu sezonu ayrı ve önemli kılan duruma ;

  Geçtiğimiz sezonlarda 1 veya 2 tur atlayan takımımız ilk defa gruplarda mücadele etmeye bu kadar yakın. Rakibimizin bir üstümüz olan PTT 1.lig ekibi olmasına rağmen taraftar olarak bizleri heyecanlandıran ve umutlandıran asıl konu turu atlamamız halinde yıllardır belkide maddi olarak kurtuluşa bu kadar yakın olmamız. Öyleki gruplara kalan takıma ayak bastı olarak verileceği söylenen 300 bin TL ye yakın para ve grup müsabakalarında oynanacak maçların iddaa gelirlerinide hesaba kattığınızda belkide 1 milyon ( eski para 1 trilyon ) Tl tutarındaki kazanç.

  Yıllardır geçmişten gelen veya o sezon yapılan harcamalar sebebiyle sürekli olarak maddi sıkıntılarla boğuşan camiamız için çok ciddi bir kazanç ve kurtuluş reçetesi önümüzde duruyor. Bu reçeteyi doğru şekilde kullanarak kurtuluşa adım atmak tabiki en başta futbolcularımıza ve teknik heyetimize bağlı. Rakipten korkmadan, son dakikaya kadar mücadeleden vazgeçmeden, canla başla mücadele ederek bu maçı kazanmak ve sonunda gruplara girmek yine en başta futbolcularımız ve teknik heyetimiz için olmakla birlikte tüm camia için son derece önemli.

  Gruplarda mücadele edecek bir Bayrampaşaspor Türkiye’nin gözü önünde olmak demek. Gruplarda mücadele etmek demek yıllardır çekilen ve bu sene doruk noktasına ulaşan sıkıntıların büyük oranda hafiflemesi demek. Gruplarda mücadele etmek demek başta bunu sağlayacak olan futbolcuların ve teknik heyetin geleceği demek. Gruplarda mücadele etmek demek Bayrampaşa’mız için KURTULUŞ DEMEK..

  Futbolcularımızdan en büyük isteğimiz yukarıda yazdığımız sebepler ve daha fazlası için 29.Ekim’de oynayacağımız Giresunspor maçına bu bilinçle ve inançla çıkmaları. Biliyoruz ki inanmak başarmanın yarısıdır ve taraftar olarak bizler hiç bir zaman inancımızı kaybetmedik, pes etmedik.

  SİZDE İNANIN, VAZGEÇMEYİN !!

  FUTBOL SADECE BİR OYUN DEĞİLDİR , ONDAN ÇOK DAHA ÖTESİDİR !!

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20