• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Gol lazım, atmak lazım.. isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 25 Ekim 2010 / 11:25 |

  Grubun güçlü takımlarından lider Ünyespor ile oynanan maç için herkes heyecanlıydı. Düzenlenen organizasyonla 1 otobüs dolusu semt sevdalısı yanında olmak için cumartesi akşamı yollara düştü. İyi gündede kötü gündede takımın yanında olmanın bilincindeki taraftarlarımız staddaki yerini alıp maçın başlamasını bekledi ve maç başladığında kendisinden kat kat üstün sayıda bulunan Ünyespor seyircisine tribün dersi verdi. Hemde tepeden vuran güneşe ve yol yorgunluğuna rağmen..

  Takımımızda taraftarlarımızın desteği ile oyuna çok iyi başladı. Bir ara bocalasada lider Ünyespor karşısında başa baş bir oyun sergiledi. Ama bu kadar mücadeleye ve iyi oyuna rağmen tek eksik vardı. GOL.. Yakalanan pozisyonlar bir türlü gol olmuyordu. Belki beceriksizlik belki şans bunda büyük etkendi ama olmuyordu işte. Bu kadar kaçan gole karşılık uyduruk bir penaltıda olsa golü yemek ve mağlup duruma düşmek, üstelik bunun lider takım karşısında olması gibi kötü bir durumla karşı karşıya geldi bir anda takımımız. Ama ilk yarının uzatma dakikalarında Özgür’ün golü soyunma odasına mağlup gitmemizi engelledi ve belkide maçtan puanla ayrılmamızıda sağladı.

  İkinci yarıyada çok iyi başlayan takımımız dalga dalga rakibine yüklenirken tek eksik yine belliydi. GOL.. Nedense gol hattına kadar büyük mücadele ile getirilen ataklar bir türlü gol olmuyordu Ünyespor defansı arasında eriyip gidiyordu. Allah yardımcımız olduda çoğunlukla başımıza gelen son bölümlerde gol yeme alışkanlığı kalecimiz Ahmet’in çabalarıyla bu sefer oluşmadı ve maçtan beraberlikle ayrıldık.

  Ama geçen sene bizleri attığı gollerle mest eden, takımımızın galibiyetlerinde veya puan kazanımlarında büyük payı olan Yahya nedense bu sene bu formundan çok uzak görünüyor. Üstüne yakalanan pozisyonlar o kadar kolay heba ediliyorki puanlar ve galbiiyetler uçup gidiyor. Forvet hattımızın bir an önce kendine gelmesi ve form tutarak takımımızın galibiyetlerinde rol oynaması en büyük dileğimiz.

  Öyle veya böyle grubumuzun liderinden üstün bir oyunla 1 puanı alarak İstanbul’a döndüğümüz için mutluyuz. Bu haftaki Belediye Bingölspor karşılaşmasında yine üzerimize düşeni yapacak ve desteğimizi esirgemeyeceğiz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20