• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Futbol Katilleri isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 5 Kasım 2012 / 17:23 |

  Gönül isterdiki bu haftaki yazımızda takımımızda yaşanan kan değişikliği sebebiyle yaşanan olumlu gelişmeleri yazalım. Yaşanan hoca değişikliği ve tüm camianın istediği Murat Şenvardar’ın hocalığa gelişi sebebiyle geçtiğimiz hafta içi yaşanan heyecan maalesef maçın sonucuna olumlu yansımadı.

  Ama yaşanan bu olumsuzlukta herşeyden önce bir hakem faktörü ile karşılaştık bu hafta maçta. Öyle bir yan hakem vardıki evlere şenlik. Bir insan kasıtlı olarak uğraşsa bu kadar yanlı kararlar veremezdi. Ama oldu.  Maça fırtına giren bir Bayrampaşa henüz ilk dakika dolmak üzereyken golü buldu. Hemen 2 dakika sonrada 2. gol geldi. Ama yan hakem bu kadar erken 2 gol olmaz dercesine yapılan ortaya kayarak gelen rakip futbolcunun ayaklarından ağlara giden topa ofsayt bayrağını çekti hemen. Pozisyonu net görmesine rağmen önce golü veren fakat sonra yan hakemin bayrağına bakarak golü iptal eden orta hakem herkeste şaşkınlık meydana getirdi.

  Bu pozisyondan sonra tribünlerin tepkisi ile karşılaşan hakem triosu ipin ucunu iyice kaçırdı. Sadece takımımıza değil Körfez Futbol Kulübü aleyhinede tartışılacak kararlar vermeye başladı. Yaşanan bu hadiseden sonra takımımız nedendir bilinmez bir durgunluğa girdi. Ataklar gelişiyordu ama paslar bir türlü yerini bulmuyordu. Karşımızdaki rakibimizde buna ayak uydurunda top bir o sahada bir bu sahada dan dun gidip gelmeye başladı. İlk yarının son anlarında baskısını artıran bir rakip izledik. Bu baskı neticesindede topu ağlarımızda gördük. soldan gelişen atakta orta yapılacağı gün gibi açıkken içerde bomboş adam bırakılması neticesindede gayet rahat bir şekilde gol bulan rakibimiz soyunma odasına eşitlikle gitmeyi başardı.

  İkinci yarı ise hakemlerin iyice uçtuğu, kafalarının maçta olmadığı izlenimi veren bir yönetim faciasıyla geçti. İtiraf etmeliyizki bu yarıda rakibimiz Körfez Futbol Kulübü daha çok ne yaptığını bilen bir izlenimdeydi. Biz ise bal yapmayan ve pasları adresini bulmayan bir takım hüviyetine büründük maalesef. Buna rağmen baskılı gözüken takımımızdan gol beklerken yine yan hakem çıktı sahneye. sağdan yapılan ortada topun 2 metre karşısında bulunan ve kolları kapalı şekilde havaya zıplayan oyuncumuzun koluna çarpan top yine yan hakemin etkisi ile penaltı olarak aleyhimize döndü. Onca yapılan itiraza rağmen maalesef kararda değişiklik olmayınca golü araken golü yemenin şaşkınlığına büründü herkes. golden sonra ataklarını sıklaştıran fakat bir türlü istediği pozisyonları bulamayan takımımız, yediği ilk gole nazire yaparcasına bulduğu golle eşitliği yakaladı. İlk yediğimiz golde defansımızın yaptığı hatayı bu sefer rakip takımın yapması golü bulmamızı sağlamış oldu böylece. Karşılaşmanın son dakikalarında baskısını artıran takımımız karşısında skoru koruma çabasında olan bir takım bulunca aradığı golü bulamadı ve maç eşitlikle sona ererek puanlar iki takım arasında paylaşıldı.

  Dünkü maç bir kez daha gösterdiki bu takımın aşırı derecede orta saha ihtiyacı bulunuyor. Orta sahada geçtiğimiz sene Özkan’ın yaptığı görevi yapacak bir oyuncunun olması takımda arı gibi çalışan ve bir şeyler yapmaya çalışan Ziya’nında bu çabasına olumlu yönde etki sağlayacaktır. Umuyoruzki Murat hocamızın devre sonuna kadar takıma adapte olacak ve elindeki kadroda eksik gözüken kısımlara devre arasında takviye yaptıracaktır. Dün oynanan maç ile takımımızın 15 günde 5 maç gibi yoğun bir periyoda girmesi ne kadar handikap gibi gözüksede en iyi antreman maçtır mantığı ile takımımızın en iyi şekilde bu maçları atlatacağına inanıyoruz. Perşembe günü Türkiye Kupasında Ptt 1.lig ekiplerinden Kartalspor ile oynayacak olan takımımızın rakibini yenerek bir üst tura çıkması futbolcularımızın ve camiamızın özgüveninin yerine gelmesinde büyük etken olacağını biliyor ve takımımıza bu maçta ve sonraki maçlarda başarılar diliyoruz.

  bayrampasalilar.com

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20