• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder
  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 29 Ocak 2011 / 17:00 |

  Bu hafta oynadığımız Diyarbakır Kayapınar maçının farklı bir önemi vardı herkesin bildiği üzere. Puan sıralamasında üzerimizde bulunan rakiplerimizin birbirleriyle maçının olması ve mutlak bir puan kaybı yaşanacak olması bu haftaki maçın önemini dahada çok artırıyordu. Puan sıralamasında bizden aşağıda olan takımlarla yaptığımız maçlarda mutlaka galip gelmemiz gerekiyor.

  Puan olarak üzerimizde bulunan rakiplerimizden Tepecikspor ve Ünye birbiriyle , Bursa Nilüfer ise aynı puanda olduğumuz Arsinspor ile yarın karşılaşacak ve bu maçlarda mutlaka rakiplerimizden en az ikisi puan kaybedecek. Böyle bir haftada galip gelmek hem sıralama için hemde takımımız ve camiamız için çok iyi olacaktı. Ama olmadı.. Sağlık olsun..

  Önümüzdeki hafta kendi evimizde oynayacağımız Malatyaspor maçında galip gelerek üzerimizdeki bu şanssızlığı ve beraberlik serisini bozacağımıza inanıyoruz. Tüm dileğimiz ilk yarının son haftalarında yakaladığımız galibiyet serisini tekrar edebilmek. Fakat sıralamada altımızda bulunan takımlara kaptırdığımız puanları ileriki haftalarda aramak en büyük korkumuz. İnşallah önümüzdeki haftalarda bu kayıpları telafi eder ve en azondan play offlar için ligi ilk 5’te biritiririz.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz..

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20