• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Fenalardayız.. GELİYORUZ..!! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 26 Nisan 2011 / 15:59 |

  Hafta sonu oynanacak Tepecikspor maçına takımımıza şampiyonluk yolunda destek amacıyla organizasyon yapıyoruz. Organizasyon hakkında internetten herhangi bir bilgi paylaşılmayacaktır. 18 yaşında ufak kardeşlerimiz bu deplasmana maalesef gelemeyecektir. Gelmek isteyen taraftarlarımız organizasyon hakkında Taraftarlar Derneğimizden bilgi alabilirler..

  Hiç kimse rakip takım sayfalarına gidipte kuru sıkıdan sallamasın.. Orada karşılaşacağımız görüntüye göre duruşumuzu sergileyeceğiz. Bize düşmanca tavır sergilemeyen kimseye düşmanlık yapacak halimiz yoktur.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz..

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Şunuda ayrıca belirtmek istiyorum. Tepecikspor ile sanal alem dışında bir sorunumuz olmadığını aslında şuradanda görebilirdiniz. İlk maçtan sonra aylardır çıkılan hiç bir maçta Tepecikspor ismi ağza bile alınmamıştır. Bizim bu ligde asıl sorunumuz Lüleburgaz’ladır ve her maçta kulaklarını mutlaka çınlatırız..

  2. Bayrampaşalılar dedi ki:

   İlk başta şunu söyliyeyim ilk maçta aramızda bir sorun olmadı zaten. Bunun en büyük örneğide saygı ve sevgi duyduğumuz Temel Eyüpoğlu başkanımızın taraftarlarımızın birinin evinde ağırlanarak maçı oradan seyretmesidir.

   Maçta edilen küfür demişsiniz ama bunun açıklamasınıda maçtan 1 gün sonra yazı şeklinde yapmıştık yazı hala forumlarımızda bulunuyor girip bakabilirsin. Kısa süreli küfür olduğu doğrudur olmasının sebebide maçtan bir kaç gün önce gaziosmanpaşa internet sayfalarında sizlerin destek arayışıdır. Bende maçtaydım olan küfürden ziyade bir kaç kere gazi gelsin sizi kurtarsın tezahuratları yapıldı. Ufak gruplar tarafından bireysel olarak yapılan küfürler hemen tribün liderleri tarafından susturuldu. Bir kaç tanede tezahuratlarda geçen küfürler olmuş olabilir ama bunlar zaten tezahuratlarda geçen ve tüm stadlarda oluşabilen durumlardır. Biz o yazıyı yazdık fakat sayfanızda bu yazıyla dalga geçilen küfürler edilen mesajlarla karşılaştık.

   Buna rağmen maçtan sonra internet sayfanızda özellikle ismini vermek istemediğim admininiz tarafından edilen küfürleri mutlaka görmüşsündür. Üstüne taraftarlarınızda buna katılınca doğal olarak bizim taraftarlarda karşılık verdi. Çok defa uyardık taraftarlarımızı internette kimseye bulaşmayın diye ama bizimkiler kesse bile sizinkilerin devam ettiğine maalesef bireysel olarak şahit olduk.

   Oysaki Tepecikspor ile taraftar anlamında hiç bir zaman karşılaşmamıştık aksine geçen sene katıldığımız bi televizyon programında Tepecikspor lehine tezahuratlarımız bile olmuştur. Aynı programda bulunan saygı ve sevgi duyduğumuz Tepecikspor kulüp başkanı Temel Eyüpoğlu’da buna şahittir.

   Küçükköylü taraftarlar yüzünden demişsiniz ama aslında onunlada alakası yok. Tüm alaka aramızda sorunlar olduğu biline biline gazi sayfalarında sizlerin tarafından destek aranması ve özellikle maçtan sonra yapılan yayınlardır. Ayrıca şunuda belirteyim Küçükköylüler bizim kardeşimizdir. Kardeş olmamızın gazi ile bir alakası falanda yoktur daha evveline dayanmaktadır aramızdaki ilişkiler. Onlarla bir alakası yok yani..

   Son olarak şunu söylemek istiyorum. Biz oraya zaten olay çıkarmaya mevzu yapmaya değil şampiyonluk yolunda takımımızı desteklemek amacıyla geleceğiz. Durup dururken sağa sola saldıracak değiliz. Daha önceki yazımızdada belirttiğimiz gibi sizlerin davranışına göre bizde davranacağız. Bayrampaşalılar bir yere gittiğinde ikinci gidişinde oturacak bir sandalye bulacak şekilde davranır. Kimse düşman kazanalım olay çıkaralım meraklısı değil. sonuçta hepimiz Türk’üz hepimiz Müslümanız.. Elhamdulillah..

  3. TEPECİKLİLER dedi ki:

   ben bayrampaşadaki maçtaydım ve sizle bi sorunumuz olmadığı halde bize küfür ettiniz bence bu küçükköyün doldurusuydu. sırf osmanpaşa dostumuz diye .eline klavye alan delikanlı olmuş herkes birbirinin sayfasına küfürler ediyo. olayın bu boyutlara gelmesinin en büyük sebebi sanal alemdeki küçükköylülerdir . 2 takımda 2.ligi istiyor en büyük görevde taraftarlara düşüyor bu yolda , bu kadar yaklaşmısken bi cuval inciri berbat etmesin 2 takım taraftarları . Hep Diyoruz Adam Gibi Gelin Adam Gibi Gidin … TEPECİKLİLER

  4. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Olayların başlamasının sebebi Bayrampaşalılar değil güzel kardeşim. Daha önce karşı karşıya bile gelmedi iki taraftar. İlk maçtan sonra ve sonraki dönemde yalan, yanlış ve dolduruşa getiren cümlelerle olayların bu şekilde tırmanmasının sebebi sizsiniz. Yukarıdaki yazıdada belirttik. Takımımızı desteklemek için orada olacağız. Bize düşmanlık sergilemeyen kimseye düşmanlık yapacak halimiz yok. Ama düşmanlık yapan insanada eyvallahımız olmaz.. BAYRAMPAŞALILAR

  5. TEPECİKLİLER dedi ki:

   gelecek 50 kişi adam gibi kendine yakısır sekilde gelirse hiç bişey yapılmayacaktır . adam gibi gelen adam gibi gider tepecikte . bayrampaşalılara duyurulur …. TEPECİKLİLER

  6. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Tepecikspor tarafından taraftarlarımıza 50 kişilik yer ayrılmıştır. Ayrıntılar için yazıdada belirtildiği gibi taraftarlar derneğimizden bilgi alabilirsiniz.

  7. muhammed dedi ki:

   c.tesii maca kac otobus kalkıyo abiler?

  8. fatih dedi ki:

   bu maça kesinlile gitmemiz lazım paşamızı yanlız bırakmıcaz 20 otobüst

  9. paşalı dedi ki:

   tepecik 50 kişilik kontenjan vermiş ama stada yaklaştırırlarsa 5oo kişi izlenecek beleştepe var . kalabalık giden herkez öle yapmıştır bu güne kadar

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20