• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder
  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 11 Mayıs 2011 / 13:08 |

  Hafta sonu oynanacak sezonun son maçında play off yolundaki takımımızı desteklemek amacıyla ya tamam ya devam özelliğini taşıyan Lüleburgaz maçına organizasyon düzenliyoruz. Bizleri yıldırmaya yönelik tüm hareketlere inat sevdamızın peşinden yollara düşüyoruz..

  Organizasyona katılmak isteyen tüm taraftarlarımızın pazar günü sabah 09.00’da Yahya Kemal Parkında olması gerekmektedir. Tüm detaylar orada açıklanacaktır. Çok ufak olmak kaydıyla herhangi bir yaş sınırı yoktur.. Otobüslerde herhangi bir sıkıntı yoktur ve gelmek isteyen tüm taraftarlarımızın belirtilen saatte Yahya Kemal parkında olması yeterlidir.

  DÜŞTÜK YİNE YOLLARINAAA , SEVDAMIZI HAYKIRMAYAAA…

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Sana sonuna kadar katılıyorum Curva Sud Texas.. Bu sebeple günlerdir zaten hazırlık aşamasındaydık ve en az 10 otobüs olarak yola çıkma kararı almıştık. Fakat seninde dediğin gibi dönen masa başı oyunları sebebiyle ve valilik kararı çıkınca maalesef yapacak bir şey kalmadı.

  2. Curva Sud Texas dedi ki:

   Sayın site yönetimi, taraftarlar derneği böle gidiyoz geliyoz falan filan şimdi bu işleri bi kenara bırakalım icraatimizi gittiğimiz zaman yapalım.Bakın tepecik maçındada aynısı oldu. yandaki puan durumunda tepecik maçını galip geldiğimizi sayalım lideriz. tek maç. ama böle kritik maçlarda hep kaybettik.bunda yönetiminde zaafları olmuştur.aynı durumla bu hafta da karşı karşıyayız. son maç bi mağlubiyet bir sene gitti. bu takımların çoğu bu liglerin papazı olmuşlar.biz daha yeniyiz ve hiç bi türlü lobimiz yok.bakın adamlar maçı babeskide oynatıcak ve büyük ihtimalle bizi almıcaklar güvenlik muhabbetinden dolayı.aldığıım duyuma göre bunun için yoğun bi çaba sarf ediyolar.taraftarı da hazırlık içinde bütün herkes kenetleniyo.çorludan bile destek alıyo adamlar bu maç için.diyeceğim biraz hareketlilik gelmesi lazım semte.final maçı olduğunu duyuralım lütfen. tüm bayrampaşa aksa hafta sonu bu maça kötü mü olur.bence bu maça 15 otobüs kalkmazsa yazıktır sadece bayrampaşalıların dolduracağı.en azından dayanalım kapılarına ne kadar girebilirsek.gerekirse olay olsun.ama futbolcular sesimizi duymalı kesinlikle.herkes elinden geleni yapsın.Son şans Bol Şans…

  3. Anıl dedi ki:

   tamam tamam kaç kişi gidilcek peki?

  4. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Okuduğunu iyi anlamadın sanırım Anıl..

  5. Anıl dedi ki:

   Gidilcekmi gidilimicekmi ?

  6. Sercan dedi ki:

   Kontejyan ne verildi ? 50 Kişi Diye Duydum?

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20