• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Erbaaspor – Bayrampaşa isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 27 Mart 2018 / 13:11 |

  erbaamaci1

  Son 6 haftasına girdiğimiz ligimizde play off iddası devam eden takımımız hafta sonu yine play offlar için mücadele eden Erbaaspor ile deplasmanda karşı karşıya geliyor.

  Geçtiğimiz hafta aldığı mağlubiyetle uzun zaman sonra puan cetvelinde 4.sıraya gerileyen takımımızın bu maçtan mutlak suretle galibiyetle ayrılarak hem rakibiyle arasındaki puan farkını açması hemde play off iddaasını önümüzdeki haftalara taşıması gerekiyor. Ofspor mücadelesinde oyun olarak mükemmele yakın oynayan fakat bitirici vuruşları yapamayınca bu oyunu skora yansıtamayan takımımızın bu oyunu Erbaaspor karşısındada sergilemesi ve son vuruşlarda biraz daha dikkatli olması durumunda bu zorlu deplasmandan puan veya puanlarla ayrılması için önünde herhangi bir engel bulunmuyor.

  Futbolcularımızında bunun bilincinde olarak sahada mücadele etmelerini ve son dakikaya kadar vazgeçmeden sıran futbollarını sergilemelerini bekliyoruz. Oyun olarak hakimiyetin elimizde olması durumunda yakaladığımız pozisyonlardada başarılı olduğumuz takdirde istediğimiz sonucu alarak bu zorlu maçtan ayrılacağımıza inancımız tamdır.

  Takımımıza Erbaaspor karşılaşmasında başarılar diliyor ve sahadan galibiyetle ayrılarak son maçtaki yenilgiyi telafi etmelerini bekliyoruz. Artık telafisi olmayan maçlar oynayacağımızı bilerek kalan maçlarımızda istediğimiz sonuçlara alıp lig sonunda play off müsabakaları oynayacağımıza ve bu maçlar sonundada hasretini çektiğimiz 2.lige tekrar yükseleceğimize inanıyoruz.

  İNANIYORUZ, VAZGEÇMİYORUZ !!

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20