• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Engelleyemezsiniz !! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 17 Nisan 2011 / 17:06 |

  Öncelikle şunu söyleyelim ki; taraftarlar derneğimizin yapmış olduğu organizasyonla maça adeta akın eden yaklaşık 2000 taraftar gösterdiki, herkes bu takımın şampiyon olacağına inanıyor ve bu takıma güveniyor.

  Bugünkü maçtada gördükki son haftalara girerken sadece futbol oynamak yetmemeye başladı. İstanbulspor’lu futbolcuların özellikle 54 numaralı şahsın yaptığı çirkeflikleri maça gelen herkes gördü. Üzerine hakemin hatalı kararlarıda eklenince maç başladığı gibi sona erdi.  Bugün futbol olarak saha zeminininde etkisiyle her zamanki oyunumuzu oynadığımız söylenemez. Fakat bunda en büyük etkenlerden biride İstanbulspor’lu futbolcuların sergilediği davranışlar ve gereksiz yaptıkları sertliklerdir. Allah korusun futbolcularımızdan biri bugün ciddi bir sakatlık bile yaşayabilirdi. Anlaşılan oki takımımızın şampiyonluğu bu derece istemesi ve haketmesi birilerini harekete geçirmiş. Ama olsun ; herkese inat, aleme inat biz kalan maçlarımızı kazanarak rakibimiz Nilüferspor’un puan kaybını bekleyeceğiz. Ve şampiyon olacağız..

  Önümüzdeki hafta kendi evimizde oynayacağımız Nazilli Belediyespor karşılaşması bu sebeple çok önem kazandı. Taraftarımızın desteği ve futbolcularımızın isteği ile rakibimizi burada mağlup ederek şampiyonluk iddaamızı sürdüreceğiz.

  Takımımıza her zaman olduğu gibi inanıyor ve güveniyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. lazo dedi ki:

   işallah bu sene 2 liğe cıkariz eger cıkarsa bayrampaşamiz kırmızı grupta yer alacak

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20