• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder
  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 7 Mart 2013 / 13:44 |

  Bilindiği üzere ve yukarıdaki resimdede görüldüğü üzere ( resmin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz ) hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Gaziosmanpaşa-Bayrampaşa maçına ilçe güvenlik kararı sebebiyle alınmayacağız.

  Alınan karar sebebiyle Taraftarlar Derneğimizin ve Bayrampaşa Tribününün bu maça toplu veya münferit olarak herhangi bir organizasyonu olmayacaktır. Bazı internet sitelerinde gerek rakip takım taraftarlarının gerekse bizim taraftarlarımızın bu konuyla ilgili gereksiz tartışmalara girdiğini gözlemlemekteyiz. Bu maça taraftarlarımız gibi bizlerde gitmek ve takımımıza destek vermek isterdik. Fakat güvenlik kurulunun almış olduğu karara uyulmaması gibi bir durum kesinlikle sözkonusu değildir.

  Hiç bir taraftarımızın alınmış olan bu karara uygun olmayan hareketlerde bulunacağına inanmıyoruz. Nasılki tribünlerde bir bütün olarak hareket ediyorsak bu gibi durumlardada bir bütün olarak hareket etmesini öğrenmeliyiz. Aklı ermeyen bazı rakip taraftarların yazdıklarına çizdiklerine bakarak ne bir hareket içerisinde olmamız nede böyle bir düşünceye sahip olmamız mümkün değildir. Yaşı genç kardeşlerimizinde bu uyarımızı dikkate alacağına ve ona göre hareket edeceğine inanıyoruz.

  Yukarıda yazmış olduklarımıza rağmen kendi kafasına göre hareket etmeyi düşünen taraftarlarımız var ise kendilerinede olumsuz bir durum yaşnaması halinde tarafımızdan en sert şekilde karşılık verileceğini bilmelerini istiyoruz.

  Tekrar ediyoruz ; İl güvenlik Kurulu’nun almış olduğu karar sebebiyle hafta sonu deplasmanda oynanacak olan GAziosmanpaşa maçına toplu olarak veya münferit olarak herhangi bir organizasyonumuz yoktur ve olmayacaktır. Yaşanacak olan herhangi bir olumsuzlukta, Bayrampaşa Taraftarlar Derneği olarak veya Bayrampaşa Tribünü olarak herhangi bir sorumluluğumuz veya bizi bağlayan bir durum kesinlikle yoktur.

  Saygılarımızla,

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. @ paşamız

   Galibiyet durumunda olabilir. Öyle bir durum olursa facebook hesabımızdan bilgisini veririz zaten.

  2. paşamız dedi ki:

   abi takımı karşılıyalıcazmı

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20